farba Garnier Color naturals medena 7.40 skusal niekto??

Mirka Wormik

Baby prosím Vás a kde sa dá tento odtieň garnier farby zohnať? Hovorím teda o garnier color naturals 7.40. Lebo v drogériách na Slovensku som ju nevidela ana internete som ju našla v jednom shope kde je poštovné dvakrát tak drahé ako krabička farby, čo mi príde trochu choré. Zháňam to súrne pre maminu, ďakujem velmi pekne za rady :)

jankaaaaaaaaa

to ano, nieje trvacna, ale nemylsim zeby mala chytit tmavsie. mne sa velmi rysava nezda :D ale ked sa paci, vyskusaj, ved ked nebude dobry odtien, aj tak sa rychlo vymyje

jankaaaaaaaaa

vyskusaj tuto, hned po farbeni je dost kriklava, ale potom je celkom prirodzena -odkaz odstránený- najdes ju v kauflande

slnečnicaa

Ja na nu pozerám stále v drogerke, ale jednoducho viem, že mi tak nechytí. Tiež by som chcela ryšavé, ale neviem nájsť správnu farbu. Nechcem byť mrkva, ani kura, ani mahagon. Niečo úplne prirodzené

jankaaaaaaaaa

no hej taku rysavu by som chcela. teraz mam rysavu, pouzivala som lacnu farbu od joanna - ohniva iskra. je to pekny odtien ale je priliz kriklavo oranzovy. chcela by som nieco jemnejsie rysave, taku aka je na obrazku na tej garnierke