Zmätenosť

Príspevok v téme: Zmätenosť
vreck_44

Bol by som rad, keby ste napisali svoj nazor pripadne vase podobne skusenosti...problem je v tom ze priatelka a vlastne aj ja sme zmateni, sme spolu uz dlhsie a v poslednej dobe nam to neklape, hlavne z jej strany, najprv som bol nastvany na nu preco je taka, ale teraz ked uz sa na to pozeram triezvejsim pohladom, nemam jej co vycitat lebo obcas zacinam pocitovat tiez neistotu...ako to prekonat? ako vobec viete ze clovek s ktorym ste teraz je ten pravy? ja ju mam velmi rad ale na druhej strane ma tiez zacalo trochu ´desit´ ze som moc namotany a ze uz by som s nou mal byt cely zivot, mavate podobne pocity ty co ste s niekym uz dlhsie?

natusa42

Podobná
ale ved ja viem,že v niečom je super chlap:)a pretro som si ho pred rokmi vybrala a čakala nanho vyše 17 rokov :):)vieš ?:)ale postupom času som začala vidieť na nom i nedostatky :)a hej,on je celý milý a nezný :)vážim si to strašne na nom:_) jeho neha dokážu zlomiť vždy môj obranný štít ..a viem,že to nie je dobre,ale proste ..
chapes..ked ty sa otocis chlapcovi chrbtom,lebo sa s nim nebavis,a on ta s pokojom objime zozadu,a hladka ti lice a vlasky,tak akoby vychutnaval kazdy detail a posepne ti takym hlbokym a jemnym hlasom a z hlbky duse,ze " dokázal by som ta takto objimat po zvysok mojich dni " ...tak potom bola by si nazurena nanho este ?ja to nedokazem -asi som blbá a makkys :(ale proste ..mozem robit cokolvek ,ale nejde to :(nechat ho len tak ..

nie,nie...on nie je taky,ze by detom nedoprial,.on by sa myslim si postaral o deti :)a ten tvoj kamarat mal hroznych tiez rodicov ?ci len v chudobe zili ,ak mozem vediet ?nezanechalo to na nom nejake stopy,ak mal nejuakych takychto rodicov ako ten moj ?
som zvedava ...ak teda o tom aspon cosi nacrtnes :)
myslim,ze by detim dal vsetko na svete ten moj,tesi sa vyslovene na ne ..
uz len o to ide,aby sa zaujimal aj trosku o seba ..vies aj teraz je chory,a on ide do prace,uci sa plus na skusky,nelezi ,co by mal vylezat :( a potrebuje to zufalo,ale on musi robit,kedze rodicia "nie su schopni" robit ..proste to je tazko toto ,nici si zdravie kvoli tomu vsetkemu,uz ho ma dost podlomene ..:(:(:(a desim sa toho ...velmi

vies,ja sa ho snazim ovplyvnit uz rok cely asi --aby viac myslel na seba,na mna mysli :)to je v pohode,ale viac by som si priala,aby na seba myslel :)lebo mi na nom strasne zalezi a ked vidim,ako sa nici ,tak mi je z toho zle dostatocne :(:(:(:(

Podobná

Natuša , my nakoniec prídeme na to , že on je úplne super :-) S tým bruškom to bolo milé :-)
Pre to ma napadli deti , lebo ten môj známy by urobil aj nemožné pre svoje deti , aby nemali také detstvo ako on. Keď aj nemali vľa peňazí , ale syn chcel nejakú hračku , tak mu ju kúpil , lebo on to nemal ,a vie ako mu bolo .-(
No sú aj takí , čo povedia , mne nič rodičia nedali , ani ja nedám , nech sa deti starajú .
Som zvedavá , ako vám to dopadne , či sa ti podarí ho nejako ovplyvniť , aby myslel aj viac na seba a teba :-)

natusa42

podobná
som rada,že si odpísala:)
no takto:)aby som uviedla veci na pravú mieru

áno,je obdivuhodné,že je taký ,obdivujem ho,aj ja ,skryto -lebo ja byť na jeho mieste,už som na cintoríne,a nie ešte takto,on študuje ,už promuje,učí sa výborné,má Ačka,má veľmi ťažkú školu,nie niečo ľahké,staráí sa o celý chod domácnosti,o maldších bratov,o mna sa stará,pracuje po nociach ,atd ...je úžasný a pracovitý na jednej strane a za to ho vážne obdivujem...len vravím,všetkého veľa škodí a aj jemu to škodí v konečnom dôsledku ...len on to " nechce vidieť " ,on nemá ani čas na seba,nemá čas byť chorý,naozaj on s chrípkami chodí robiť ..lebo musí rodinu i seba živiť ..
niekedy mi príde ako superman..
a čo sa týka toho ,že nerieši,tak vážne nerieši,proste ja sa mám záujem s ním zhovárať o veľa veciach,čo ma ťaží atd,ale on nie :( on proste ostane ticho,alebo sa na mna naštve,že to zase vyťahujem...

a k tým deťom,prečo ťa to zrovna napadlo ?TOTO ?
a keby som mala povedať-tak on má rád malé deti,ked ideme po parku,tak ked vidí malé dieťa,tak sa viac nadchne než ja ,volá ich tak milučko " pampersáčikovia",čo mne by v živote nezišlo na um ,takto nežne ich oslovovať,je uchvátený z detí,a povedal,že by inak vychovával deti ako jeho otec,ked sme sa o tom bavili,vraj by sa o nich staral ( to má v krvi),a potom ešte dodal,že by staršne rád mal aspon dve -tri detičky,ale že bude závisieť odo mna,ale má k nim hrozne kladný vzťah,dokonca raz ..sme len tak žartovali,som mala také väčšie bruško raz v rifliach,lebo som ich mala zle zapnuté,a on sa tak nežne strašne usmial,pohladkal mi ho a ppovedal ,že " tak milá sarinka nehnevaj maminu celé tie mesiace,čo budeš v jej brušku " ...taký zlatý ,chápeše,tak fiktívne to "zahral "a ešte povedal,že ..mi donesie,ked budem tehotná dva vagony vaty ,a budem mať zakázané všetko robiť ..:) niekedy je neskutočne zlatý ...

myslím,že by mal rád svoje deti

Podobná

Je obdivuhodné , že napriek okolnostiam je takýto . To , že je uzavretý sa mi nezdá byť tak neobvyklé , muži nie sú takí otvorení ako ženy . Ani môj muž nemá záujem rozoberať všetko , čo by mňa zaujímalo .
Zaujímavé by bolo vedieť , aký vzťah by mal ku svojim deťom ? Možno vtedy by sa prejavil viac :-) Nie , že by si ho mala teraz otestovať , asi ešte nie je vhodná doba a okolnosti , iba ma to napadlo :-)

natusa42

podobná
tak áno,je frajer,vážne,toto je super,že je taký :)vážim si,že nie je leniví ako oni,a pod...vážim si na nom,že popri dennom štúdiu ešte po nociach maká atd-ale zase sa to odráža na jeho zdravotnom i pychickom stave vieš..bola by som radšej keby toľko nemakal,a rašej mal v poriadku zdravie :(ako toto
a preto sa aj bojím,on už teraz ma podlomené dosť zdravie :(ešte k tomu všetkému,ale ako ja nevravím,on je veľmi schopný chlap,čo sa týka toho postarania sa ,ale tak možno to len teraz,možno v budúcnosti bude iný ,ktovie ...a ja NEVIEM,čo od neho môžem čakať,to je to najhoršie,viem,že krv nie je voda,a viem,že im stále,po celý život bude pomáhať a to ma na otm najviac desí,on nešiel ani študovať do iného mesta ,ostal v rodnom meste ,aj ked ho vzali v cechách len preto,aby mohol im pomáhať a byť stále pri nich,a aby mjohol vychovávať svojich bratov za nich...je to celé choré ..
je azž prilis obetavý a starostlivý,čo mi neskutočne už vadí...a viem,že oin by sa nikdy nezmenil ..:(:(:(lebo ako si správne povedala,krv nie je voda...
a to ma najviac desí..
a ja ho nepoznám,to ti narovinu hovorím,chodím s ním síce dva roky,ale ON áno,on ma pozná do jednej bunky,ma má prečítzanú ako knihu,ale ja JEHO nepoznám,ja neviem,čo od neho môžem čakať ,absolútne .lebo on sa mi nedá spoznávať,nikdy sa mi nedával,nikdy mi nevravel ocitoch,problémoch,ako niečo vníma,aký ma postoj k istým veciam-ja neviem a ked sa ho na to opýtam,tak bud zmení tému,alebo povie niečo všeobecné k tomu,čo absolútne nezodpovedá odpovedi na moju otázku,on nehovorí vôbec o sebe ..ako viem,že je slušný,milý človek,ktorý by nedokázal ublížiť,áno ,to viem,ale nič iné o nom za tie dva roky neviem..a ešte že je citlivý a starostlivý,ale iné,prisahám neviem...neviem,aké ma postoje :( on mi to nedovolí sypoznávať,nedovolím si teda tvrdiť,že ho poznám,lebo ho vôbec nepoznám,on nehovorí so mnou ...XY krát som mu to vyčítala,prosila som ho,nútila som ho,všetko možné som vyskúšala,ale ons a mi za DVA roky neotvoril ,je mi do zúfania z toho

Podobná

Natuša , no zasa , keď sa na to pozrieš z iného pohľadu - je vlastne frajer , že popri škole maká , aby jeho rodina aspoň niečo mala . Tu je určitá nádej , že nie je celkom ako oni .Krv nie je voda , preto stále drží s nimi ... No ťažšie by to bolo pre teba , ak by ste mali svoju rodinu , či by si mu to tolerovala ? Hlavne , keď by si videla , že oni to prepijú a ani si nevážia jeho pomoc ...
Ťažko povedať , ako by to bolo neskôr , to už ty sama vieš , čo od neho môžeš čakať .

natusa42

podobná
ved to ,ešte sú aj hrdí,aj on je hrdý ..pritom moja rodina je na veľmi vysokej úrovni oproti jeho ,ale to už nerieším vravím ..:/(nemam na to nervy
len toľko som chcela,že mi toto stálôe vrta v hlave vieš,a on má už z tej rodiny a zázemia nervy,psychicky je rozložený na prášok :( je to ťažké strašne,má hroznú rodinu :( to sa nedá ani opísať
a je samozrejmé,že im bude pomáhať,vždy oni budú tí prví,ved to mi nemusíš hovoriť,to mi dopína,ved aj teraz ich prakticky živí,kedže robí popri škole-aby vôbec niečo mali---chorééééé

Podobná

Natuša , máš to ťažké... Takýto ľudia vedia byť na seba ešte aj hrdí niekedy.
Môj známy bol taký nervozny stále , a stále v strese , že iní majú viac financií ako on . Ak sme si niečo kúpili , chytil nervy , a dlho to rozdýchaval . On akoby mal stále pocit , že je chudobný , lebo , keď bol decko treli biedu , keď že rodičia všetko prepili . On sa pred nami tiež za svoju rodinu nehanbil , no ako to cítil v skutočnosti ? No on je pracovitý šikovný , ako sa mu začalo dariť , zabezpečil si svoje bývanie , je z neho iný človek ... No stále musí mať pocit , že my nemáme viac ako on .. To si myslím , že je následok toho chudobna , keď bol malý ...
A tiež pomáha svojej rodine , ako môže , čoho sa obávaš aj ty ...

natusa42

podobná
hm,dobre,že si ukončila ten vzťah,áno ..je to pre neho lepšie..uf,božie mlyny veru melú,niektoré rýchlejšie,iné pomalšie ..ale na margo mna-on sa nehanbí,resp mi to nikdy nepovedal,že sa hanbí za rodinu -nikdy mi to neskukol,čoby ,dokonca on hovorí,že každá tretia rodina má také problémy ako tá jeho :D:Dto je úplne mešuge,ale jeho už neriešim a jeho postoj k tomu,on si myslí,že je normálne,ked otec ,hlava rodiny je mešuge a matka alkoholička,vieš,ale nech si myslí,mna to nezaujíma nejako,len mna tot dostatočne desí,desí ma,že by som raz mala prísť ako nervesta do takej rodiny-radšej asi ruku "nohy dolámať " ako toto...
strašné :(:(
a on cíti,že naši ho nemajú radi,ved ja som mu to aj otvorene povedala,nemám pred nim žiadne tajnosti,ale on stáile si myslí,že .." to bude fajn " ,.asi toľko...:(:( ale to ffajn nikdy nebude ..vidí vo mne záchranu ako sa osloboidiť od rodiny,ale aj tak bude "ich " navždy ...a viem,že vždy budem prenho tá druhá ,lebo sa bude musieť o nich starať,to mi je jasné
aj ked teraz tvrdí opak,ale to tvrdí každý -.--takže preto sa s ním chcem rozísť