šampón/farba/henna

Príspevok v téme: šampón/farba/henna
Jolene

Farbím si vlasy asi každé dva mesiace šampónom casting creme gloss. Chcela by som si ale začať farbiť šetrnejšie Hennou- ale može sa henna používať na také farbené vlasy? Nechytí mi to na nejakú inú čudesnú farbu? A myslíte že je šampón privelmi škodlivý? Lebo podla mna je farba omnoho škodlivejšia

1Lucia1

Ahoj, hennu môžeš použiť už po 3 týždňoch od posledného farbenia chemickou farbou. Odporúčam značku VOONO. :) Majú skvelé odtiene. A aj šampón! voono.sk

Tany

ja si dávam henu na farbené vlasy a chytila mi krásne :) treba vyskúšať, zbytočne sa pýtaš, každý ma iné vlasy a čo sa týka šamponu poškodí ti vlasy menej ako trvácna farba no hena ti vlasy vyživí regeneruje dodá lesk kedže je to prírodne farbivo bez chemikalií.... držím palce

Jolene

ja mám svoje tiež hnedé tmavšie..aj šampon si dávam taký hnedý..len som niekde čítala že henna by sa nemala dávať na farbené vlasy len na prírodné

batavyya

ja som tiez pouzivala loreal farby a teraz som presla na hennu hnedu, prvy krat mi to nechytilo vobec nijak, len som mala vlasy leskle a teraz na druhy krat je to trosku vidiet, je to pekne. Ale skus najprv na jenom prameni a uvidis. Ja som spokojna. A este mam tmave vlasy, ak si blond neviem ci by som to riskla, hadam ti este niekto poradi