Mám 158cm a 68kg,ako schudnúť bez diéty a cvičenia,som pohodlná.

Bavlnka

bez diety a bez cvicenia ziadna lemra leniva nikdy neschudla, pokial nemala vaznu chorobu, takze laskavo nakopni svoj tlsty zadok a menej zer cica a pot sa pri cviceni!
ja sa tiez s vahou "trapim", do konca juna musim schudnut 8 kil, to je moje predsavzatie, kazdy den si zapisujem vahu a v excely som si spravila graf s krivkou planu a krivkou realnej vahy. ked vidim ze som co i len pol kila pozadu, tak ma to este viac motivuje chudnut. pozorujem co jem, jem castejsie a mensie porcie, sladkosti nahradzam ovocim a lyzickou medu, dari sa mi chudnut zdravsou stravou, po piatej uz nid nejem, pijem litre vody, caju a cvicim a masirujem si stehna, zadok aj brucho, pouzivam aj abtronic na brucho, no hlavne cvicim posilovacie cviky na zadok a stehna, ziadny zazrak tipu acai tabletky mi nepomohol, musim to dokazat sama pevnou volou a uz sa mi to dari, dokonca mi je uz teraz cvicenim malou zavislostou a ked ma zachvati chut na sladke, dam si jablko alebo med! ked vidim ze plan predstihujem tak si doprajem aj malinko nezdraveho jedla ci keksik ;-)
este jedna rada na zaver: ak je clovek tak lenivy chudnut, ze iba lamentuje a nic preto nerobi, mal by najst dovody pre ktore NEchudnut, napriklad, ze niektorym muzom sa pacia plnsie krivky, pripadne priberat spolu s partnerom ;-), najst si tucnych priatelov a v ich spolocnosti sa citit lepsie alebo ze tucni ludia maju tukom vyplnene vrasky, cize vyzeraju mladsie ako chudi :-P

andie35

Ahoj, pisem Ti po diete, ktoru mi odporucila lekarka -a ktoru sme spolu s 15rocnou dcerou drzali. Pre info mam 35 rokov. Schudli sme. Dcera 22 kg za rok a ja 14 kg za 4 mesiace. Posli mail na seba, opisem Ti podrobnosti. Som na ivanka113@azet.sk

devila

Ahojte,váhu mám zatiaľ 67kg,nehladujem,ale idem zas na nejaký čas na delenú stravu,táto jediná sa mi skutočne osvedčila.Cvičím keď mám chuť a čas,nieje to pravidelné,jem veľa ovocia a zeleniny.Včera som si dala po dlhej dobe fašírky,mám ich veľmi rada aj celá moja rodinka.Hanadeka súhlasím s tebou čo sa týky mier a proporcií.Držím ti veľmi palce.ide to-ďakujem za užitočné rady,delenú mám odskúšanú,za pol roka som pri nej zhodila cca 10kg.

ide to

Ahoj sweater, vôbec nepochybuj že to nevydržím.Samozrejme že prvé tri dni boli náročné.Dokonca tretí deň som sa bola v noci ,, dožrať". No som prekvapená že žalúdok si rýchlo zvykol a zrejme aj zmenšil.Ak ráno ziem iba ovocie, naštartujem spaľovanie a vôbec mi to nerobí problém.Teším sa na obed a teplá polievko to rýchlo spraví.Po obede jem normálne, jediné čo sa musím ovládať je chlieb.Mám ho neskutočne rada no maximálne teraz dva krajce.Potom iba jablká.A predstav si že druhého februára bude mesiac a ja oblečiem gate, ktoré som pred začatím obliekla sotva nad členky. Ide to zlato !! Dám Ti vedieť ako ďalej!

hanadeka

ahoj devila
tak ako si na tom ?
ja som sa vykaslala na vahu a zamerala som sa na centimetre a hlavne na brucho a gluteus, chcem ich mat pevne a o par cm uzsie,bez cvicenia to zial nejde devila..sakra
jem 6-7 krat do dna a recepty si pripravujem z fitness casakov
v mojom veku ma uz kila nezaujimaju,skor miery a tvar

sweater

ide to, kavicka na prazdny zaludok je to "naj" a jasne ze si zhodila ked nic nejes :D , len pravdepodobne ak pojdes zase na tvoj klasicky jedalnicek naberes to naspat, pochybujem ze vydrzis navzdy jest len toto, sak nemozes mat ziadnu energiu, ci? :)

ide to

Ahoj.Toto nie je dieta, ale schudneš.
V prvom rade nehladuj!
V druhom rade maj silnú vôľu,nakúp si ovocie a surovú zeleninu.
Pravidlo jeden! od rána do obeda len ovocie!!
Ja si dám ráno kávičku, pomaranč a jablko a potom ešte jednu kávu.
Obed delená strava!Polievku jem vždy, ale len polovičnú porciu. Ak máš zemiaky alebo ryžu alebo cestoviny, mäso nejedz!
na druhý deň si daj to mäso so zeleninou, ale nič iné.
Po obede môžeš jesť ovocie, ja si dám aj malú sladkosť. Na večeru obložený chlebík.Jedz s mierou, ale hlavne nemiešaj , vždy jedz delene podľa druhu.Za dva týždne mám na páse o 4 cm menej.Držím palce.