Pilates

Príspevok v téme: Pilates
klifon

Mnohe sa trapime kvoli postave a radi by sme schudli rychlo a bez pohybu. Ja som tiez vyskusala mnoho diet, ale najprospesnejsia pre mna bola 5 -dnova ryzova kura na precistenie organizmu a teraz sa pravidelne stravujem 5xdenne.Zacala som aj cvicit - pilates cviky. Su sice narocne, ale stoja za to.Chcela by som sa opytat aj na vase skusenosti s tymto cvicenim.

zuzkas

je tu niekto kto už dlhšie cvičí pilates,alebo len teraz s tým začal.ja som bola včera prvý krát a rada by som si o tom s niekym popísala.

vei123

Ahojte :) Pilates je super, snazim sa cvicit podla knihy, ale rada by som si overila, ci to cvicim spravne aj podla DVD. Prosim, poslite aj mne niekto tie cviky na quimenelle@windowslive.com :) Dakujem moc :)

Hankaa

Každá,ktorá chcete natrvalo schudnúť a udržať si váhu ináč to nejde ako špeciálne upravenou stravou zameranou na budovanie beztukovej svalovej hmoty. tým si udržíte zrýchlený metabolizmus, a tuky nemajú šance. Pozri si moju www.bunkovavyziva.sk a zameraj sa na školu zdravia - Krotenie tukov. Byť štíhla sa treba naučiť. Nie je to nič ťažké. Viac osobne. Ing. Hanka Orgovánová 0905 346 475

monty01

neviem ci je tato stranka este aktualna,ale pls mohol by mi niekto zaslat link,alebo hocico o pilates...mam doma iba jednu cast z novin sme...tie cviky ma zacinaju bavit, pls ......dakujem

ssia

ahojky, ja by som tiez chcela zacat s pilatesom, prosim vas, mohli by ste mi poslat nejake cviky pre zaciatocnikov na moj mail? simona.kasanova@gmail.com
:)dakujem pekne