skolska jedalen - nebezpecne jedlo?

Príspevok v téme: skolska jedalen - nebezpecne jedlo?
patriciiia

nechcem z toho robit zase nejaku vedu, ale dnes som bola na obed v skolskej jedalni ako zvycajne a mali sme gulky v paradajkovej omacke..
no a v mase nasla som tam husenicu..znie to trochu smiesne ale pochopitelne nemohla som to dojest lebo skoro som som sa povracala

a akosi to nemozem ignorovat a musim si polozit otazku ako to maso byva spracovavane, v akych zlych hygienickych podmienkach sa asi nachadza, skratka mohlo byt pokazene - je to predsa mozne, ze ho napr. dobre nezamrazili

vlastne mohli to byt larvy nejakej pasomnice, svalovce ci ineho parazita

asi som to mala ukazat kucharke, ale v tej chvili ma nenapadlo..inak u nas nevaria jedlo ale sa dovaza..

ako mam teraz jest v skolskej jedalni s vedomim ze tam take nieco moze byt? a co by som mala robit?

blondula

na tvojom mieste by som zaniesla tanier riaditelovi,nafotila to ! ja neverim,ze jestvuje miesto,kde sa bezpecne vari,alebo sa inak spracovava jedlo ! ked sa robi nieco hromadne,to kilocko-dve nejakeho pokazeneho sa v tej kope strati :-( ja by som tam uz jest nemohla,fuj...

mate59

škoda, že si hneď nešla za vedúcim jedálne a nenafotila to na mobil.To by bol aj podnet pre inšpekciu ŠOI.

blondula

vela ludi nadava aj na nemocnicnu stravu a mne tam velmi chutilo :DDD mne keby niekto doniesol pekne na tanieriku roztopeny kelimok poliaty olejom na libertu,tak asi aj to zjem :DDDD .....

patriciiia

to je asi znamenie, lebo ja uz velmi dlho rozmyslam o vegetarianstve a akokeby odvsadial prichadzaju podnety k tomu aby som sa na to dala..

no fakt ma to aj svoju vyhodu :D aspon som do vecera takmer nic nejedla :d