1x u gynekologa

brunuska

budem mat 27 a ty?? hej este som brala Triquilar-ta mi tiez nesadla!!! nooo tak hlavne pre ochranu :-) ale aj problemi s menzesom.

Hviezdicka

juuj tha ty si skusena uz potom :)) A kolko mas rokov? a zacala si ju brat hlavne pre ochranu, alebo pre nejake ina zdravotne problemy?:)

brunuska

ako ktore- od takych 120 sk na mesiac az po 600 sk na mesiac.
jooj Hviezdicka s novynette mam brutalne zlu skusenost-zvladla som len dve tabletky-no najhorsie co som zazila bola CILEST. fajn je est Mercilon.

Hviezdicka

Ja beriem novynette. mam tham 7 dnovu pauzu, thakze f poho... nezatazuje thak pecen a je suuper :P aj ja lubim svoju antiku:))

Hviezdicka

Mne hned predpisala antiku a povedala ked doberiem mam prist na testy... a tiez je to v poho, ale mas pravdu ze lepsie je najprv krv, ale ked ja som thaka bezproblemova, nikdy som neni chora, nikdy mi ziadne lieky nic zle nerobia, cize som sa nemusela velmo bat ze nesadne a dala mi nizkohormonalnu co si mlade baby oblubuju... :))

brunuska

druha moznost je spravna!!! prva moznost je moznost-skuska-omyl...druha je istejsia.cize treba trvat na svojom- najprv si dam urobit krvne testy-o dva dni mas vysledky a pojdes si pre vhodnu HAK !!! potom sa dami nestazujte ze vam HAK nesadla-ja som zvolila druhu moznost a vobec sa nestazujem-zatial som v pohode a lubim svoju HAK :-)

Hviezdicka

On ta najprv prezre zdnu.. tho je v poho, nic hrozne, sa nemusis bat... no a potom ti predpise:P a na dalsej navsteve ti odoberie krv a je to... Alebo niektori lekari odoberaju najprv krv a potom ti podla toho urcia vhodnu antiku...