Zlatá žila?

Príspevok v téme: Zlatá žila?
veronika

Túto stránku som dnes objavila náhodou. Sú tu zaujímavé príspevky. Už dávno hľadám riešenie pre môj problém. Dúfam že uspejem. Po pôrode som mala potrhaný a vytlačený konečník. Lekár po vyšetreniach povedal že sa to upraví, dal mi nejaké čipky a mastičky ibaže mi vo vnútri ostala gulička ktorá pri každej stolici vychádza von. Je to dosť bolestivé aj keď to už nekrváca stále iba keď mám dostať menzes. Nepozná niekto nejaký recept aby sa vstrebala? Trpím už skoro 2 roky. Už pomaly ani neviem ako vyzerá toal. papier, zakaždým nusím ísť pod sprchu.

vonkajšie

Ak chcete predísť vzniku hemoroidov, alebo ich návratu, mali by ste sa vyhýbať namáhavej stolici. Dajte si načas, nikam sa neponáhľajte. Zmeňte svoje stravovacie návyky. Jedzte viac strukovín, ovocia, zeleniny a vlákniny. Vytvorte si pravidelný režim na vykonávanie potreby. Vyhýbajte sa namáhavým prácam a dvíhaniu ťažkých predmetov. Vypustite zo svojej stravy korenisté jedlá, ktoré spôsobujú podráždenie análneho otvoru. Vyhnete sa tak nepríjemnej bolesti a trápeniu.

hosiery

mne zabrala jedna jedina masticka a to hemostop, skusala som asi tri z lekarne ale ucinkovali bud dost pomaly alebo vobec, tak som skoncila nakoniec u hemostopu

Klarika12

no neviem skúšala som aj tu spomínané gély, ale na hemoroidy mi pomohol len hemostop aj to v spojení gélu a tobolky synbio, samotný gél bol super príjemný ale až so synbiom mi to moc pomohlo

Maria Velka

Moj recept,skúšala som v minulosti vela bylin ktore mi odporučali ale,nezabrala mi ani jedna a tak som sa obratila na jednu znamu v lekarni ktora mi ponukla na skusku produk znacky Fine6 a bylinny kupel,po tyzdni som mala omnoho lepsie vysledky.Moj recept pre Vas s pozdravom Maria Velka Sučany.

camaieu2

Mne len tak čosi nepomáha, skúšala som niekoľko prípravkov ale pomáhal mi iba hemostop gél a čo možem odporučiť je repík :) prírodná pomoc

urna

Ahoj.Tento problem som mal 3roky.Mal som uz take stavy ze som opravoval auto zohnuty a s nicoho nic cely zadok monterky cele od krvi.Su to hemoroidy.Po dlhom odhodlani som navstivil chirurgicku ambulanciu zeleznicnej nemocnice Kosice.Hned som bol objednany na laserovu operaciu.Bezbolestna 30 minutova operacia.Prva noc bolesti ale da sa v poho vydrzat.O dva dni ma prepustili.1 Aprila uplinie presne rok co zijem ako normalny clovek.Lutujem len jedno,ze som na operaciu nesiel skor.Drzim palce.Domace masticky ak uz nepomahaju, samo to nezmizne.Ja som chodil cely od krvi 3roky a cakal na spasenie.Zazrak sa stal az po operacii....