BB krém Garnier

Lulu2011

pre mna sklamanie, vobec nic na vari neurobi, nenecha ani jemny film, takze ho pouzivam ako klasicky podkladovy krem, co uz s nim, nevyhodim, je to velka reklama pre nic, ale aspon pekny retro budik dali k nemu zdarma :)

lenušká21

podľa mňa, každému vyhovuje iný typ krému..a treba vyskúšať :) ....ja som zo značkou garnier veľmi spokojná :)

Mirka1001

pipi49,kupila som si Skin79 Hot Pink 5ml. K tomu som dostala ako darcek 2 vzorky zdarma: Missha Signature Real Complete(tento uplne milujem)a Skin79 VIP Gold. Krem som si vybrala podla mojho typu pleti. Mam zmiesanu plet. Skus si pozriet recenzie na ich stranke. Mne to pomohlo pri vybere. Alebo im skus napisat, mozno ta usmernia...

pipi49

Mirka1001: a ktorý krém presne z tej stránky si si objednala, lebo je ich tam viacej a neviem v čom sú rozdielne

maruska_123

lenze BB krem a Affinitone je velky rozdiel..BB je nieco ako tonovaci krem a Affintone je make-up...to nikdy nebude mat rovnaky efekt

JahO_Odka

Pre mňa je aj ten svetlý odtieň príliš tmavý... proste mi vidno hranicu prechodu hlavne na krku. Mám veľmi dobrú pleť, ale mám dojem, že ten BB Garnier ani len moje mini-občasné začervenania neprekryje :D Neviem si pomôcť, ale mne nesadol.
Nech žije môj svetlunký Affinitone :)