Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pre tych, bez ktorych si uz neviem predstavit ani jeden den

lost

tak to mas celkom stastie, pravdepodobne to schyta vacsinou vzdy ten uplne hore :) (kedze ma daleko vyssiu plocho na ktoru pali slnko - tj. strop/strechu :D )

lost

10, to je najvyssie, ci mate este aspon 1 nad sebou?

ja nie preto, aby si mi znovu ulahcila vypatranie ale preto, lebo ak je 10 najvyssie, tak sa tes na poriadne TROPICKE leto :P

Laurina22

Babyyyyyyyy ja byvam na 10-tom:-)Noc bola fajn,len asi ako opadol stres tak ma zacali priedusky boliet,kaslem oooooooooch ale pijem zazvor cerstvy tak uvidime:-)

Lost nerozumiem mna si vypatral?

ojka.

:DDD :DD
lauri, dôležitá otázka, vieš spievať? :DD
hmmm, inko, možno to je nejaká slečinka, čo chodí na konzervatorium, či? (-:O

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pre tych, bez ktorych si uz neviem predstavit ani jeden den - Fórum - ZDRAVIE.sk