krestan - gay

doubledog

gayovia a krestania maju toho vela spolocneho.
je to akasi cudna ulicka vyvoja, z isteho pohladu nefunkcna, nezmyselna, vyzera to ako akysi omyl prirody, ci dosledok poruchy.

z ineho pohladu vsak rozdiely medzi normalnymi ludmi a gaymi ci krestanmi miznu a nemozno robit nic ine, len ich za normalnych ludi aj povazovat.

druhou otazkou je ich pristup k normalnym ludom.
krestania boli a su arogantni a nasilnicki, ich vplyv na spolocnost je velmi casto silne destruktivny.

gayovia tieto vlastnosti zatial nemaju, kedze sa im este nepodarilo uchopit moc.

je pekne vidno, coho sa krestania boja, spomenul to aj krestan v tejto teme.
boja sa, ze gayovia budu mat prilis silny vplyv na spolocnost, budu rozhodovat o prilis vela veciach.
ani sa krestanom necudujem, oni to zo svojej minulosti doverne poznaju, a asi ich tazi zle svedomie.
v ramci hesla "podla seba sudim teba" sa boja, ze gayovia budu rovnaki ako boli kedysi oni.

huhu

krestan123,
nikto nikdy vedecky nevyvratil evolucnu teoriu. Evolucna teoria je stale platna. Naopak, ziaden vedecky dokaz nepotvrdzuje stvorenie zivota a vesmiru, ako pises.
Zmier sa s tym, ze "BOH" patri vylucne do oblasti viery, a neda sa vedecky dokazat.

krestan123

M25: Zrejme nerozlisujes pojmy viera a veda.

Viera je ked niecomu ludia veria bez ohladu na dokazy, aj ked je to vedecky vyvratene. Napriklad evolucna teoria.

Veda je logicky myslienkovy celok ktory sa riadi dokazmi. Vedecky vyvratil evolucnu teoriu pred 100 rokmi vedec Pasteur. Tvrdil ze potraviny zohriate nad 85 C sa nepokazia. Inak povedane zivot nevznikne sam od seba. Potraviny sa pokazia iba ak don cez netesnosti preniknu zarodky zivota - bakterie, spory, vajicka much. Zivot vznikne iba zo zivota.

Naopak teoria o bohu nebola nikdy vyvratena a vsetky vedecke dokazy potvrdzuju stvorenie zivota a vesmiru. Debatovat o bohu je logicke.

paganstorm

Aja02
dieťa ma mať mamičku a otecka, že? ale to že sa častokrat o svoje deti nestaraju, žneuživaju ich či terorizuju, to je fajne, lebo žiju v uplnej "normalnej" rodine všakže?
homosexualne pary častokrat vychovaju dieťa lepšie než heterači

krestan123

Zaujimave ze tu o pekle najviac hovoria ateisti. Je to pochopitelne, pretoze praktikuju vieru v zazraky kazdy den.

Veria ze sa z opice za nejaky cas vyvynie clovek, ze hlina sama ozije a stane sa z nej bunka, alebo ze suprmasivna cierna diera vybuchne a vytvori vesmir. Co na tom ze to odporuje vedeckym poznatkom? Co na tom ze to vyvratili uznavani vedci? Ateisti horlivo bojuju za svoju ateisticku vieru, lebo nechcu aby sa zrutil ich svet zazrakov.

krastan123

Ziaden gen pre homosexualitu neexistuje. Homosexualita nema ziadnu prakticku funkciu. Je to porucha. To je ako ked sa poskodi chladic auta a voda tecie inde ako ma. Neexistuje konstrukcny navod na vytvorenie poruchy chladica. Iba navod na vytvorenie motora, prevodovy, kolies... Poruchy vznikaju same a nie su ziadane. Poruchy auta znefunkcnia auto. Poruchy spravania znefunkcnia uplatnenie cloveka.

Aku lasku moze ponuknut gay? Mne nemoze ponuknut nic. Gay mi nikdy nebude rovny. Homosexualita je deviacia.

Marley

Ak by aj nejaké peklo existovalo,tak v ňom skončíme všetci,lebo dokonalý nie je nikto..zvlášť nie tí ktorí si o sebe myslia že sú lepší lebo žijú podľa nejakých kních a odsúdia každého kto sa nejako vymyká.homosexualita je úplne normálny jav,a tí čo to nevedia pochopiť sú strašne obmadzení.Ale to že vaše predsudky a nepochopenie je vlastne šikana to Vám asi nedochádza..mne je jedno čo považujete za hriech,ja nie som veriaca,ale viem čo je ohladuplnosť,úcta a zdravý rozum.A cirkev je najväčšia tolerovaná sekta,našťastie vymyva mozgy len ľuďom ktorý si to nechajú.Zaujímavé že Váš Boh miluje všetkých,ale ak je niekto homosexuál,alebo v neho neverí zhorí v pekle.Takže má radšej seba ako ľudí,a je pekne urážlivy

Meretseger

"Títo pedofili nevyzerajú ako kňazi" - na to som reagovala.
A len tak uvažujem, či názor "homosexuáli sú nenormálni / skončia všetci v pekle (a to im aj patrí!) / musia s tým niečo robiť!, etc., je naozaj názor, alebo len bohapusté urážanie, ako píšeš. No nič.
skoo: Nie, isteže nie.

Aja02

Meretseger: Ja by som homosexuálov nikdy neprirovnala k pedofilom. ;-) Ja som aj napísala, že proti homosexuálom nič nemám, kým sa nepletú do detí. ;-)
Ja si stále stojím za tým, že deti by som im do starostlivosti jednoducho nedala. Deti jednoducho majú mať mužský aj ženský vzor. :)