krestan - gay

wreck

aja02, mat iny nazor je v poriadku. problem je, ze tie 4 body, ktore spisal krestan123, nepovazujem za nazor, ale za nicim nepodlozene a nekvalifikovane hluposti. najma z toho tretieho bodu uplne krici "CITATION NEEDED!"

skusim len kratko tie hluposti odkryt, ak ich niekto nevidi.

1) pokojne moze ist o dedicnu vlastnost. geny kodujuce homosexualitu mozu byt napriklad recesivne a v niekolkych generaciach sa vobec nemusia prejavit, lebo su potlacane tymi dominantnejsimi. v ludskom genome existuje mnozstvo takych kombinacii, ktore sa neaktivuju u kazdej nasledujucej generacie. takze to, ze sa homosexuali rodia heterosexualnym rodicom nedokazuje vobec nic.

2) nepravda. kompletne ta vyvracia a usvedcuje napriklad tato kniha:

www.amazon.com

3) ciste nenavistne klamstva vymenovane najma v druhej polovici. ziadne take analyzy neexistuju. je to len klasicka homofobna agenda postavena na vode.

4) tak ako sme zistili, ze epilepsia je neurologicka porucha a nie posadnutie satanom, tak sme zistili, ze homosexualita je odchylka od standardneho sexualneho spravania a nie liecitelna choroba. o vyvracani predstav o normalnej rodine nemoze byt vobec rec. tak ako si homosexualne dvojice budu zakladat svoje rodiny, tak si aj heterosexualne budu aj nadalej zakladat tie svoje. homosexual v heteropartnerstve bude nestastny, rovnako tak jeho partner(ka) a heterosexual do homopartnerstva zase nepojde. ako to viem? pretoze aj keby okolo mna boli 100% vsetky partnerstva homosexualne, ja si dokazem zalozit rodinu jedine so zenou. a tak isto ako sa je nemozem rozhodnut zit s muzom, tak isto sa homosexuali nemozu rozhodnut stastne zit so zenou, v zmysle ze by po tom tuzili.

takze nazory beriem, ale nesmie to byt len take nepodlozene inkvizicne bluznenie. :)

Aja02

Prečo by mal byť každý farár pedofil? To sú také otrepané frázy. Pedofilov-ateistov je omnoho viac než farárov. Keď tu vypisujete, že farári sú pedofili, tak sem hoďte nejakú štatistiku, koľko detí bolo zneužitých farárom. Stavím sa, že Vám výjde sotva 1%.
.........................................
Prečo by mal byť človek, ktorý nepovažuje homosexualitu za niečo normálne, zadubený, netolerantný a homofóbny? Netolerantní ste vy, ak neviete akceptovať aj iný názor. Ja proti homosexuálom nič nemám, kým ma neotravujú, ale deti by som im nedala. Dieťa nemá mať dve mamičky ani dvoch oteckov.

Meretseger

A vôbec, zakopte sa všetci, čo si myslíte, že homosexualita je nenormálna. Radšej pedofília kňazov, že jo?
Ach jo.

Treecat

Gayom je byt nenormalne aj ak nejsi krestan.To co chodis so zatvorenymi ocami po svete?Sak ja ked idem po meste tak na kazdom kroku vidim nejaku sexicu.To by som nikdy nevymenil zenu za muza sak fuj.

krastan123

kafik: Nie je laska ako laska.

Mozes zene tisickrat opakovat ze ju milujes, ale ona nemusi vediet co si pod tym ma predstavit. Je to na urovni trilobita ktory zbadal partnerku.

Mozes tiez povedat ze sa ti paci, ze s nou chces byt cely zivot, ze jej pomozes v tazkych chvilach, ze s nou chces mat deti a vychovas ich dobre ako ozajstny otec, a ona bude vediet ze sa na teba moze spolahnut.

V prvom pripade sa moze stat ze pod tym milujem myslel chlap sex na jednu noc a ked najde krajsiu, tak odide. V druhom pripade zena vidi seriozneho partnera.

wreck: V stredoveku boli ludia inteligentnejsi ako dnes. Od stvorenia sa svet rozpadava a speje k zaniku. Ludom klesa inteligencia a skracuje sa im zivot.

j111: Mas peniaze? Mam co jest a kde byvat. Potrebujes sukromne lietadlo? Kolko penazi je naozaj dost? :-D

J111

Ale ak miluje chlap chlapa az tak. Vsetko su to len zvasty z Biblie, blbosti na n-tu. Boh nie je podla mna vsemohuci, hoci mne osobne pomohol podla hesla: velmi nenahlivy, ale neskleroticky.

kafe

muchacc, prečo myslíš, že kresťan homosexuál potrebuje svoj sexuálny život ospravedlňovať chybami iných? Hovorí ti niečo pojem láska? Čo má väčšiu hodnotu - nepáchať hriech alebo konať veci s láskou? S obyčajnou úprimnou láskou.
Toto si praktizujúci kresťania nedokážu uvedomiť, že láska je proste niečo viac ako nepáchať hriech, ale vy ste tak zameraný na to zlé, na umŕtvovanie tela, nástrahy diabla.. že vám jeden podstatný detail uniká. Kto veľa miloval, tomu bude veľa odpustené - neni to niekde v Biblii?

J111

Ja ked som bol veriacim, tak som stale nemal peniaze, teraz neverim a peniaze mam, je to normalne? Mam zacat znovu verit, aby som nemal peniaze?