Nechránený sex

Príspevok v téme: Nechránený sex
Okata

Dobrý večer, nedávno som pridávala príspevok o tom, či si mám dať tabletku escapelle lebo sme mali nehodu s kondómom. Tabletku som si naozaj dala, ale po tom ako som si ju dala počas 2hého dna menstruácie tak mi krvacanie trvalo 10 dni, co mi nikdy pred tam netrvalo. Je mi jasne ze to bolo v dosledku tabletky. Ale par dni po krvacani ma priatel...donutene som s nim mala sex bez ochrany. Povedal ze si vie dat pozor, samozrejme niesom blba a viem ze stat sa moze vselico. Na zaklade toho sme sa rozisli lebo neviem ako mi nieco take mohol spravit. Stalo sa to pred dvoma tyzdnami. Teras mam bolesti ako pred menstuaciou ale menzes nikde. Urobil sa mimo mna, ale sanca ze som v tom tam je. Ked mam bolesti myslite ze menzes dostanem, len ho mam posunuty koly tabletke po ktoru som si davala pred tým?... Dakujem sa odpovede ktoré mi pomoze, alebo ma len upokoja...

natusa42

to "koly" ma zarazilo :D:D koly :Dvoly...resp,on je vôl .....donútil ťa k sexu ?a je on normálny ?pri zmysloch ?či ?...hm,tak šanca je vždy,že si tehotná,pre krista pna,aj ked sa urobí inde,tak aj tak ...to môže mať ešte na penise pár spermíí atd ..ved nemôžete si byť nikdy istý,čo sa týka nechráneného sexu,aj ked prerušovaného ...chod si kúpiť test