velke ovisnute prsia

Príspevok v téme: velke ovisnute prsia
prsata

ahojte,
od leta som schudla zo 72 na 56kg/158cm ale ostali mi velke ovisnute prsia(80-E) visia mi skoro po pupok ako starej babe po 5 detoch a ja mam 19 rokov a nemam este deti:( velmi ma to trapi,vadi mi to pri obliekani tie prsia proste nesedia k mojej postave:( a strasne sa za ne hanbim:( myslela som,ze ked schudnem,stupne mi sebavedomie ale takto to nejde:(( nepoznate nejake cviky alebo pripravky na zmensenie a spevnenie poprsia??prosiim:(

xy:)

posilovanie prsnych svalov je dost dolezite, zrovna pre take, co nie su ploche. ja netvrdim, ze pojde doposilky a hop sup to bude v poriadku. ciastocny efekt to vsak mat moze.

maruska123

maoam ja mam D zvacsa, ale uz bolo aj E, ked som brala Hak

moj problem spociva v tom, ze mam velky kosik a maly obvod a kupit taku podprdu je skor zazrak na slovensku

cize dobre ju chapem a keby mozem, tiez si dam prsia zmensit

a ono ide o to, ze tam mas vela prsnych zliaz a s tym neurobis fakt nic, ani s tvarom, tiez ich nemam moc pevne tiez ten tvar je otrasny

Astor

to som ani nevedela ze sa to moze pri chdnuti stat :O ja mam tie velke prsia a nedavno som sa pustila do diety.. ale treba posilovat na tie prsia aby sa "zmensovali" s telom??

Maoam

maruska123: aku velkost mas? ja tu babu chapem, musi to byt trapenie, co sa svalstva tyka, myslela som to tak, ze posilovanie je vhodne pre buducnost, ked bude po plastike, bude to lepsie vyzerat a spevni jej to chrbat a prsne svalstvo, len to som mala na mysli, jasne ze jej problem sa da vyriesit jedine plastikou, ale tak to som pisala uz na zaciatku

maruska123

nie posilka tomu nepomoze, ked ma raz niekto velke prsia tak ich ma velke preto, lebo tam ma vela tuku a vela prsnych zliaz...co to ma so svalmi spolocne?ja mam tiez velke prsia, dobre viem o com hovorim

a inak plastika sa da urobit aj cez dzravotnu positovnu, keby si niekde napr zozenie papier, ze jej to sposobuje problemy s chrbticou napr, co aj moze, tak by jej to positovna preplatila

Excell

Žiadne cvičenie v posilke ti už nepomôže, jedine operácia a neboj, je to bezpečné.Je ale fakt, že je to drahé.

Maoam

mozno ma celkovo slabsie väzivo, ak neposilovala prsne svalstvo pocas chudnutia, tak sa to este viac prejavilo, tak ale beztak ma asi geneticky väcsie prsia, to je potom fakt tazke

podla mna treba zacat setrit na plastiku (nemyslim silikony, len to co som pisala v prvom prispevku), dovtedy posilovat a spevnit svalstvo, to trocha zmierni ten problem,ale nevyriesi ho, E je E...jedine plastika, takze zacni setrit a o dva-tri roky snad budes na nu moct ist, v lete brigada, mozno by si mohla ist v lete na dva mesiace do zahranicia a na plastiku mas hned dost, premysli si to

xy:)

maruska, pochybujem, ze studentka nabere peniaze na plastiku. posilka by to mohla skorigovat, uplne tomu pomoct nedokaze. tak skusaj to, na co mas peniaze.

maruska123

no posilka ti moc nepomoze, pretoze ty mas pravdepodobne taky tvar prs...prsia su tvorene prevazne tukom a prsnymi zlazami, tie ty v posielke nezmenis, prsne svalstvo je az pod a nemyslim si, ze to ti tie prsia dvihne

asi len plastika