nespravený opravák

Príspevok v téme: nespravený opravák
david23

Chodím na EUBA a som piatak. Cez víkend som sa dozvedel z AISu, že som nespravil ani opravák(na spravenie skúšky je len jeden riadny a jeden opravný termín) poslednej skúšky, ktorá ma delila od štátnic, lebo v letnom sú len predmety končiace zápočtami, aj keď som si pri najväčšej dávke sebareflexie istý, že to aspoň na to Ečko bolo, dokonca som čakal lepšiu známku. Lomcujú mnou pocity strachu, nechutenstva, zhnusenia, smútku, nenávisti, bezmocnosti, úplne ma to psychicky položilo, dokonca som kvôli tomu už aj reval. Celý semester som sa k nej správal milo, robil si úlohy, napísal seminárku na 50 strán, dokonca som aj chodil na skoro všetky prednášky. Neviem čo mám teraz robiť, ísť za ňou a prosiť, aby mi dala E, napísať jej mail, abz mi dala ešte šancu na náhradný termín-aj keď neverím, že to napíšem lepšie, ísť na študijné, alebo dekanom? Mám závažné autoimunitné chronické ochorenie, musím sa vyhýbať stresu a to sa nedá. Mám chuť zbaliť sa, na všetko sa vysrať a utiecť niekam za oceán

david23

ojka a ešte máš o tomto čase skúšky? Samozrejme, budeme držať palce, určite to dáš:-)
j111-a tiež si študoval na EUBE? Tak ja sa pôjdem hodiť pod električku, keď nespravím ani ten 2.opravák, aby mi na pomník nápísali: skoro Ing. na električkovej škole(len ho zrazila električka) Dávid xxx:-D
tak ja to mám extrémovo, na jednej strane mám v určitých veciach veľké štastie-najmä super rodina, práca, splnené sny... na druhej extrémnu smolu-zdravie, teraz táto škola...

ojka

ďakujem (:
och, ale na slovo šťastie čo sa týka školy, začínam byť pomaly ale isto alergická.... uvidíííím, ja sa "šťastie" vybúri zajtra na mne....

J111

Drzim ti palce a prajem ti to.
Ja si myslim, ze vsetci mame to svoje stastie spravodlivo nadelene, resp. si to urcujeme do istej miery aj sami atd. atd.

J111

Ja som si tak v podvedomi myslel, ze ta nevyhodila def.
Ja som studoval magisterske studium, uz davnejsie, my sme vtedy bakalara ani nemali, rovno magister:DDD Ale ta megauroven:DDD Este dobre, ze ma nepresla elektricka:D

david23

tak bol som dnes poobede za nou, bola mila a povedala, ze uz za nou viaceri boli a ze nam da este temin, ze kedy by sme ho chceli, ja ze tak v marci a ona, ze jasne, lebo v aprili budeme odovzdavat diplomovky a budeme sa pripravovat na statnice(cize nas asi chce na ne pustit:D)... vypytal som si pisomku, zatial sa venovala inej babe, tak som si nenapadne pofotil vsetky 4 strany, nech mam aspon zadania tych 20 otazok, mal som to len na nejakych 40%, kde boli otazky z knihy, tak tam som mal plne pocty, ale vacsina otazok bola takych pochybnych zadani, cize aj odpovede na ne su otazne, preto som nemal ani silu nejak bojovat za body, aby mi dala to E a ked mi aj povedala, ze da este termin, tak som sa s tym nejak zmieril. Pytal som sa k jednej otazke, co tam malo byt, ona ze to, co sme si hovorili na prednaske(chodil som tam, ale na take si vobec nepamatam), tak som jej ze ahaa a uz som sa radsej nic nepytal...

jankaaaaaaaaa

nooo nasla som , ze nie vsade su poplatky rovnake, ospravedlnujem sa za dezinformaciu. i.sme.sk
a myslim, ze rocnik sa da opakovat len raz

[zruseny1]

no parada, tak hned mi je lepsie :D neviem preco, ja som ratala s 2000,- za tu sumu mozeme opakovat rocnik aj styrikrat :))

[zruseny1]

tych 500 ecok je standardny poplatok pre vsetky VS? lebo teraz si nie som ista, mne sa mari ze u nas to je vyssia palka
ja si to uz nepamatam, nam o tom rozpravala prodekanka, viem ze som skoro zhltla pero, ked som zacula tu sumu..ale teraz, ked vravis, ze 500 E tak este to mi pride ako nie uplne strasna suma