napadnutie

Príspevok v téme: napadnutie
sissis

zdravim vas. Chcela by som sa opytat, ako postupovat. Bola som napadnuta v jednom podniku. Chlap ma najprv sotil a ked som sa dvihla tak mi dal este silnu ranu do hlavy a zase som padla. Ked prisli policajti pravdaze nikto nic nevidel. A ked aj ano zda sa ze nadrziavali dotycnemu, pretoze policajti mi na stanici povedali ze on sa priznal ale ze tvrdi ze ja som napadla prva jeho. Bolo to v sobotu nadranom, vikend som prelezala nebolo mi dobre, no na pohotovost som nesla myslela som ze to prejde a nechcela som sa natahovat. No bolesti pretrvali, zistili mi dnes ze mam vyvrtnutu krcnu chrbticu, a pomlazdeniny na hlave, chrbtici, ruke... da sa to vobec este nejako riesit aby to nedopadlo v moj neprospech? Dotycny ostal dalej v podniku on asi odmietol vypovedat na policii teda netusim. Lekar mi dnes vynadal s tym ze neexistuje ze keby ma zbili aby ma policajti neodniesli rovno na pohotovost, ti nasi policajti ma ale fakt len prepustili zo stanice... zajtra idem odniest lek.spravu k obvodnej a este mam nejake neurolog. vysetrenia pred sebou. Tak neviem treba sa vypisat na pn alebo? odniest tu lekarsku spravu aj na policiu? velmi to riesit nechcem cez sud bojim sa aby to nedopadlo pre mna este horsie ked nemam ani svedkov.

martinmlm

Ak bol jej priateľ v priamom ohrození života a ona anežka z arku ho hrdinsky bránila, tak by súd mala vyhrať. ŇE

smajliQa

pozri... zacala si si a a on ti to vratil...

ze ti vratil silnejsie a viac, to je uz o inom, ale vobec si ho nepoznala a aj tak si sa do toho plietla,, co keby to bol nejaky psychopat a vytiahne pistol???

potom by si bola rada keby ti dal len pastou... no...
kto chce kam, pomozme mu tam, ako tu uz bolo spomenute...

cez policiu to nevyriesis, pretoze si si zacala, takze by si este mala problem,, lebo ked sa cavo nasere tak este on teba uda, ze si ho napadla prva....

lost

bingham

jasne, ale provokacia slovne?

ja neviem, nepaci sa mi doba, ked maju ludia tak tenke nervy, ze prasknu pri provokacii :)

na provokacie neriesim, je to zbytocne plytvanie energii a provokant len chce aby som to riesil, tj. nedorpajem mu :)

ignore rulez :P

bingham

sissis...nuz tak to niekedy byva...ked riesis problemy inych...nabuduce budes mudrejsia...

hehe...sa mi paci ze strcenie za strcenie... :DD...pride mi zvlastne ze sa dnes este niekto pozastavuje nad tym...ked nieho provokuje a dostane...dokonca je este urazeny...ze ved ja som ho len strcila...mal ma aj on :DDD

sissis

ja som sa zastala jedneho znameho bola husta atmosfera, viem nemala som sa pliest do cudzich zalezitosti, ale ja si myslim ze uz ked ma musel odstrcit tak ok...ale nie este mi za to davat pastou do hlavy... ja by som to s policiou ani neriesila keby to ostalo len pri tom..ked uz strcenie za strcenie ale bomba do hlavy? mam toho jedneho svedka ale jeho uz na policii poznaju dobre ma toho za usami. No ja som ho len chcela usetrit dalsieho problemu. z casti si priznam ze som mala dat ruky od toho prec, ani nejdem teraz od neho nic vymahat. Len som sa tu pytala ako mam dalej postupovat lebo ja som sa este s tymto nestretla...

bingham

lost...zena dokaze rovnako vyprovokovat ako chlap...niekedy aj viac...

a ci je riesenie za provokovanie rozbit hlavu flasou ???...

lost...(podla mna nie...podla niekoho ineho ano)...preco by som to mal skusat ???....zbytocne potom budem rozpravat aky je ten clovek zly...ked uz budem mat hlavu rozbitu...

vies ako....kto chce kam...pomozme mu tam... :)

lost

bingham a je to riesenie, ked niekto provokuje, rozbijat flase o hlavu? :D
no ja neviem, mna provokuje vela ludi velmi dost a nemam nejak pocit, ze by rozbitie flase o ich hlavu pomohlo :D
skor to zhorsilo :D

sice nemam skusenosti - to je tvoj argument proti mne vacsinou :D co beriem, ale .. ako moze baba provokovat chalana? co mu zacala skrabat tvar s nechtami ci ako? :) co ho fyzicky napadla?

bingham

sissis...ale predpokladam ze ty tiez nie si cista...zrejme si musela riadne provokovat...dokonca ked sa ta ani nikto nezastal...

takyto pripad som zazil...ked jedna baba...tolko provokovala chalana(uz mal toho dost v sebe)...a rozbil jej flasu o hlavu...baba potom mala dost dorezanu tvar...a tiez sa jej nikto nezastal...