Ake vitaminy pred otehotnenim a pocas tehotenstva.....

Príspevok v téme: Ake vitaminy pred otehotnenim a pocas tehotenstva.....
milada1111

ahojte.niesom tehotna,ale planujem tak cca o 3 mesiace byt,ale co sa chcem spytat,kedy mam zacat brat tu kyselinu listovu?viete mi poradit aku znacku si mam kupit s akou ste boli spokojne?dakujem velmi pekne.viem,ze najlepsie su vitaminy z prirodnej databaze,ale nejem ju kazdy den,tak nechcem mat obavy,ze mam nedostatok kyseliny listovej,tak mi prosim poradte,dakujem

erikalahka

len ked ho zacnes brat, tak nechci vsetko hned :) na to treba aj cas aby zacal zaberat. Lebo poznam mamicky, co zacali taketo vitaminy brat a uz o tyzden chceli byt tehotne..

Sasia912

Kolko vychadza balenie femibionu? pozeram, ze nie sme jediny par ktory ma problem mat dieta. Je mi smutno, ked toto vidim, ale co si poradime. My sme uz podstupili vysetrenia, brala som rozne vitaminy, pila caje ale nic. Rozmyslam, ze posledny pokus urobim s femibionom a asi potom to uz necham len na nahodu az by nezabral :/

Sandra90021

My sme pár mesiacov skúšali, no nedarilo sa otehotnietˇ, potom som skúsila Inofolic a išlo to veľmi rýchlo, neviem, či to bola náhoda, alebo pomohli tie vitamíny, hlavne že sa nám v apríli narodí bábo. Mám ešte otvorené balenie, asi 10 ks, ak by mal niekto záujem, za 5 Eur posuniem, moj mail Sandra90021@gmail.com.
Držím palce všetkým, ktorí sa snažia o miminko, nech sa im čím skor zadarí.

mala_sovicka

ved nech vyskúša možno jej femibion pomôže. Stratiť nemá čo a nakoniec sa môže veľmi rýchlo stať, že práve ten jej pomôže :)

Vikkii

a ma aj nejake priznaky nedostatku kyseliny listovej? :) aj podla toho sa da lahko usudit co by jej mohlo byt kedze ostatne vysledky su vsetky ok.

malapehana

co viem tak uz nejake vysetrenia podstupili, neviem sice ktore konkretne ale viem, ze bola nestastna, ze v podstate im obom nic nie je a nedari sa, tak uz sa snazime cela rodina im nejako pomoct a hladat nejake moznosti

Joleen

Malapehana a maju vsetky potrebne vysetrenia? Moze byt ze on ma problem s spermiami alebo ona s vajockovodom o kt vobec nevedia

malapehana

pojdem si o nom nieco precitat, svagrina sa uz dlho snazia o babo a skusaju vsetko mozno a nedari sa, tak sa s nou skusim porozpravat a uvidime ci ho vyskusa :) alebo jej ho rovno kupim, bolo by fajn keby im femibion pomohol vyriesit ich problem.

rastlinocka

jedna tabletka denne :-) u nas ucinkoval ako hodinky. Ale ako nizsie baby pisu, je to rozne. Niekomu pomoze otehotniet skor, niekomu neskor.