hrčka na neobvyklom mieste

vikvik

čo na to odpovedali ,čo ste nakoniec zistili ,je tu tuk alebo lymfa?...ako to zistili..Ja mám pod.problém. hrča na zadku a podla,porastla a podla doktorky je to určite tuk.

maťuus

Ahojte už dlho mam hrčku na vylučovaciom otvore na zadku ma možno 1 centimeter je to na velmi neobviklom mieste ani ma to neboli ani nic nemate s tym niekto skusenost???? prosiim

Mirec268

Dobry den prajem :) Pise sa tu o tukovych hrckach,no ja mam jednu uz pol roka na cele a uz som bol s tym aj u mojho doktora,ten ma poslal na chirurgiu,tam mi doktor povedal ze mi to moze chirurgickym zakrokom behom 15 minut odstranit,no dorezat si celo nechcem,pretoze sa bojim jazvy ...chcem sa spytat,je po takomto zakroku ta jazva velka a viditelna?A ci existuje aj ina forma zakroku tukovej hrcky ? Dakujem pekne ...

:-(

JA som si nasla hrcku tam dole jak suu vajecniky:-(..a bojim co to je lebo mala som to uz dlho a nebolelo ma to a teraz to mam vacsie cca 1cm a pri dotyku to bolii..neviem co mam robit:-(

cody

ja som si nasiel hrcku pod lopatkou blizsie k pazuche ..na tlak je bolestiva..bolo to nejak v decembri ked som bol s tym u lekara ...tan mi vtedy povedal ze je to nejaky vyrastok ..ci co to ..a ze by to malo zmiznut ...ale mam to tam doteraz ani sa to nezvecsuje ani nic ,,,je to stale rovnake,..

sisa72

Zmen lekára.. to nie je len tak, aby Ta to tak dlho bolelo.. asi bol ten doktor slepí.. nedaj sa odbyt..lebo doplatíš na to Ty nie doktor..

usiak

ako to co je za blbecka, pre ktoreho je 7-8 cm nic? neber ziadne oblbovaky proti bolesti. tie ti to nevyliecia. a sediet na pol zadku? hned by som mu povedal, ze ci uz videl polstolicky predavat. akurat ta z toho moze aj druha polka zacat boliet. darmo, mafia v bielom je mafia v bielom...

pomooc

neviem co mi je ale pred mesiacom som spadla na korculiach na zadok po 3 tyzdnoch ma bolest presla..ale teraz mi to znovu navrelo ta hrca abo opuch abo co to je ma az okolo7/8 cm..bola som u lekara aj na rtg ale ten blbec mi povedal ze tam, nic nemam ze to mam asi iba narazene ze si mam dat brufen a sediet na pol zadku ale mna to boli tak neskutocne ze nemnozem ani lezat ani sediet a uz ani chodit:( co to je co mam robit???

kenwood

zdraviim :)..pred dvoma dnami som si nasiel maluu hrcku pod pravou pazuchou.Neviem ci to moze byt z posilovania alebo nieco inee.Ked nanu tlacim tak nebolyy ale mam trochu obavi.????