žena bez make-upu

smajliQa

chlapi....
vacsina z vas tu hovori, ze sa im pacia ,,TROSKU,, namalovane zeny...
vy ale absolutne netusite co je to ,,trosku,, namalovana.. niektora zena pouzije kryci make up, na to klasicky make up, to vsetko pretrie este pudrom, a pod oci si dava tiez bud make up alebo nejaky korektor na kruhy....
a ak zvolime dobre farby, vyzera to tak prirodzene, ze vy mozno tak zlahka vidite ze aha, tusim tam cosik je...
keby ste tak naozaj tusili kolko si toho zena v skutocnosti nababrala na seba, tak by ste neverili vlastnym ociam.....

TO, ked na nejakej zmachlenej pubertiacke vidite ze preboha tá má tonu make upu je len preto, lebo nevie vhodne zvolit farby, a mysli si aka je zaujimava ked toho na seba tolko naserie,,,, fakt....

vsetko je to o umeni vediet sa namalovat.

Dežo114

nevidela som ešte nikdy peknu ženu bez make-upu, jedine pekne dievčata do 17 rokov s pleťou a lá bábika.
Myslím si, že u každej ženy by mal byť aspoň make-up základ. Nemusí používať špirálu ani nič keď je lenivá alebo sa jej to proste nepáči, ale ženy bez make-upu vyzerajú choro.
Hovorím za seba - tiež vyzerám choro bez make-upu. Na ulicu vyjdem akurat tak vyniesť smetie. A to mam peknu pleť, bez akné a pórov ale stále to vyzerá s make-upom lepšie, živšie a rozžiarenejšie. Pritom neviem prečo koluje o make-upe mienka že je to maska. Tenka vsrstva makeupu je ako denny krem...takže nechapem aka maska. Take čo si daju na ksicht 3 vrstvy make upu, fixačny puder, predtym všetkym korektor a puder na lička - tak take vyzeraju neprirodzene.
A ešte by ma zaujímalo, čo si ľudia predstavujú pod pojmom pekná pleť - pretože pleť bez akné, pórov, mastnoty ale s nejakymi červenymi fľakmi nie je pekna pleť.
Peknu pleť som fakt vážne videla len na snedých ženách alebo mulatkach. Biele pokožky nemaju šancu. To všetko je môj názor.

watermelon

Vôbec sa nemalujem a aspoň sa nemusím báť že ma manžel po prebudení nespozná. Navyše sú to samé chemikálie a tie sa cez kožu dostávajú do tela, tak si nebudem ešte aj touto cestou ničiť zdravie.

Bulletka

Ak má žena peknú zdravú pleť, tak načo by si kydala na seba make up? Ja osobne make up nepoužívam, dávam si len korektor na zakrytie nedokonalostí (vyrážky, nejaké tie fliačiky stopy po akné), zmatňujúci púder, keďže mám mastejšiu pleť, čiernu špirálu a farebný balzam na pery. Sem - tam čiernu linku a výraznejší rúž (keď idem niekam večer, do spoločnosti...).

Maoam

tak bezne chodim do obchodu, k lekarovi, do pekarne...pokial ma zena prirodzene peknu tvar a peknu plet, tak mejkap nepotrebuje, maximalne lesk na pery, trocha maskary na oci a je to...

staci pouzivat dobry krem a mat spravnu stravu, pit vela vody

marijam

Môj otec mi darmo hovoril...nedávaj si toľko toho make-uku...pozri sa na mamu tá ho v živote nemala a akú má čistú krásnu tvár...tak!! Ja som ho samozrejme nepočúvla..a mám s ňou problém...teraz nepoužívam nič...a tvár sa mi pekne čistí :-) Žiaden make-up!!! PROSTE NIČ!! Len nivea krém keď sa ráno umyjem :-)