Antikoncepcia Artizia

Príspevok v téme: Antikoncepcia Artizia
velly

dobry den

lekarka mi po asi pol roku uzivania HAK Laurina,s ktorou som problemy nemala, predpisala Artiziu. (Laurina mala vsak zle expiracie, tazko sa zhanala a teraz sa v podstate neda v lekarni ani objednat)
beriem ju stvrty den a presne taku dlhu dobu mam zavrate. je mi na odpadnutie, strpnu mi ruky a citim sa slabo. toto prejde po niekolkych minutach. zacala ma aj bolievat hlava. k tomu vsetkemu nemam dake sialene chute do jedla, ale miesto toho mam neskutocny hlad. obvykle mi trosku zaskrkalo v zaludku ked som dlhsie nejedla, ale teraz ma zacne strasne boliet cely zaludok, skrka v nom ako keby som 2 dni nejedla. je to strasne neprijemny pocit, prepadne ma to zo sekundy na sekundu.

moze to byt z tejto HAK? dufam, ze to je len nejaky prechodny stav po vymene HAK, alebo to s tym nema nic spolocne./

SKristina

Dobrý deň, beriem artíziu 4mesiace a asi pred dvomi mesiacmi som pocítila náhle zmeny . Ako napríklad veľké bolesti v prsníkoch . Inak s ňou nemám žiadne problémy . Mal niekto podobnú skúsenosť? Je to moja prvá antikoncepcia,je to len dočasné,alebo by som sa mala obrátiť na ginekológa?