ako by ste chceli vyzerat

bingham

Danielka/joo...tak ja vam to sem napisem niekolko hodin pred zapasom...a vy to nepozriete ??? hrozne s vami :)...davala to aj nova sport...ale ja som to pozeral na nete..../nabuduce vam hodim link aby joo nepovedala :)

xdanielax

Joo - ale wladimir bude mat zapas tiez coskoro, tak (ak to nebude vysielat nejaky tv.kanal, kt.mam doma) nam to bingham MUSI prezradit :-))

Joo

no ved ani ja som to nesla najst .... neviem kde na to hladel aj som sa ho chcela opytat, ale aj tak by nereagoval ....... no skoda

xdanielax

no akoze...ja som to tiez nevidela. :((
bingham - kde si to pozeral?! Dodatocne rano som to pozrela, ale to nebolo ono.. sklamanie.

Joo

jaj no super ..... ja som to nemohla nikde najst ...asi nemam tu stanicu a na eurosporte a hentake co ja mam to neslo no tak som hladala ako dopadli na internete a "TO" co som hodila dnes 9:34 je z roku davno minuleho ...... oooch pardon
Uz viem ako skoncil zapas a stacilo sa mi len poriadne prebrat nie tukat do tabletu polo-rozospata ...... potom sem hodim hovadinu
pardon :-/

bingham

Nezabudnite dnes na ten zapas...je sa na co tesit...pri vazeni dostal Vitali Klitschko facku od toho tmaveho zmrda Derecka Chisora...takze na zapase si ho vychutna :))

(toto je pre joo...a danielku)

www.youtube.com

Joo

sport.cas.sk :-| uf :-D

tak ano, ked som bola 13ka strasne som chcela byt blond a mat obrovske prsia a prdel ako africanky ,ale ........ zazraky sa nedeju a dnes viem ,ze kde sa hranice jedneho koncia ,hranice druheho zacinaju ..... takze svoj vzhlad neporovnavam s ..... pretoze kulturne normy sa stale menia a ja vdakabohu mam i hlavu a za svoj vzhlad som vdacna tomu tam hore a mojim fesnym rodicom

este aby som nezabudla .... V.Moravcik sa vie taktiez moc dobre uplatnit v Muay Thai ...... ci sa vam nepaci ?