Narodny onkologicky ustav Klenova

gemerka

Nie nerobili a ani mi ešte nerobili ani cytológiu, som panna. Najlepšie bude ak sa porozprávaš s gynekológom, prečo vlastne ta posiela do NOÚ, mala by ty to povedať, máš na to právo to vedieť. Či je to vážne alebo nie. Tam sa vyšetrujú ľudia čo majú všelijaké druhy rakoviny či už zhubných alebo nezhubných nádorov. Čo ty máš s tým spoločné. Ale nemôžeš strácať nádej. A keď ty nič nepovie tak choď do NOÚ a tam sa porozprávaj s lekárom, ktorý ta tam bude mať.

A cítiš nejaké bolesti a je ty zle?????

Neviem prečo ta neposlal do nemocnice na laparku. Neviem. Ale on má podozrenie a preto ta tam poslal. A niekedy lekári vedia všetko prifarbovať a vidieť všetko v zlom svetle.

Možno, že síce máš tam to čo sa mu nepáči, ale môže to byť aj nezhubne.

Vieš čo Orchidea0 kúp si Indonal, ktorý ta bude chraniť www.indonal.sk

Drž sa moja

orchidea0

gemerka a tiez ti robili laparoskopiu? ale preco ma neposle klasicky do nemocnice na laparku, hned porad na klenovu. nepovedal mi, ze to je zhubne. mam strach

gemerka

gynekológ ta poslal za onkologickým gynekológom, ale nemusíš sa ničoho báť. Tvoj gynekológ chce predísť zbytočným podozreniam. On má podozrenie a preto ta tam posiela. Ale neboj všetko dopadne dobre. Možno, že to bude cysta ktorá je neškodná ale potrebuje operáciu a je po probléme. Neboj bude to OK. Aj ja som mala cysty na vaječníkoch.