jedia zástanci BIO len BIO ?

bonaD

Ja žijem pod Tatrami, ale bývam v paneláku. Moji rodičia tu majú záhradku a na nej studničku. Dajú si toľko námahy, že si každý deň nosia domov a využívajú, čo príroda dá. Niekto do Hainburgu, niekto k lesu...

ele

vodicka, dala som tam svoj mail, nerobilo by ti problem mi to poslat? Nemusis hned, mas cas aj cez vikend :) Vdaka moc!

vodička

no tak to sa mi teda ozaj nechce sem písať, prepáč. zas až tak málo písania to nie je.nenapísala som, že je to málo písania, ale že to nie je nejaké zložité.
a koniec koncov, keď niekto pre seba niečo chce urobiť, nech sa trocha aj ponamáha. ja tiež snorím po internete a v knihách, keď sa o niečom chcem dozvedieť viac. neber to tak, že nechcem pomôcť, ale fakt sa mi to sem vypisovať nechce. zvlášť keď sa za to vôbec neplatí. ak to za mňa urobí niekto iný, tak fajn. ja som sa pokúšala kopírovať, bohvie prečo mi to nejde.

vodička

ja tiež veľmi neverím tým maličkým bio-obchodom, hlavne potravinám, ktoré nie sú balené výrobcom. voľnú zeleninu alebo ovocie by som tam nekupovala. v tescu mávajú nejakú zeleninu aj ovocie, čo ma ale napríklad prekvapuje, že v kauflande skoro žiadne bio nedostať. ani mlieko, ani vajcia, nič. a ani zeleninu a ovocie. o mäse ani nehovorím. dosť ma to prekvapuje, ešte som si všimla že v bille sem tam nejaké mäso dostať. ale zeleninu ani tam nemajú.

vodička

teraz som to sem zase skúšala skopírovať ten postup, ale nejde mi to, nechápem prečo. kľudne si tam napíšte, mailovú adresu majú na internete na ich stránke alternamedica.sk. treba písať na tú hotmailovú adresu. alebo možno aj na gmail, majú tam viac adries, tak skúste. ten postup nie je nič hrozné a voda je veľmi chutná.
no a lucka - brrr v plastovej fľaši, to by som teda nepila.

lost

ele, heh, napadlo mi, ze tie BYO obchody nakupia papriku za 15centov/tona v tescu, a pockaju 4 tyzdne, a povedia ze "ved kukni ake nevabne to je ! to je BIOoooooooooo!!!!" :D