Tetovanie

:d:d

ja uvažujem nad tetovaním kolena a neviem sa rozhodnúť, čo by sa mi tam hodilo, viem, že záleží len na mne, čo si tam vytetujem, ale mohli by ste poradiť..ďakujem

karolinka:)

ahojte, ja som mala 15 ked som si dala vytetovat packu asi medvediu :) na krize.. chcem len vas upzornit ze si to rozmyslite , nie ze by som to lutovala ale budete to nosit celucky zivot zo sebou a ked uz tak dajte si nieco co ma vyznam a nieco co nebudete lutovat ked budete mat 70r a ornament na krizoch :) napokon to mze byt aj komicke :)

nigi

cauko....mam niekolko tetovani...docasne tetovanie je hlupost,je priblizne na dobu 3 rokov..avsak vecinou si ho kaydz necha po case pretetovat na dozivotne.preco?lebo docasne tetovanie mizne nesumerne a niekedy sa stane ze niektore casti nezmiznu vobec.....ked uz tetovanie tak navzdy

anicka

Ahojte.mam problemik s tetovanim,mam ho uz rok,ale v poslednych dnoch ma svrbi a nie je hladke,ako keby mi trochu vystupovalo z pokozky,neviete co s nim mozem mat?mam ist radsej k DR.?

ZyxerkA

isteze Ti ostanu.. docasne tetovanie je iba henna,co vydrzi od 3 dni do mesiaca.
nice, a Ty chces nejake namety? skus google.. namety tam ale nenajdes, iba velmi malo, pretoze je to vsetko platene koli zneuzitiu.. ked chces, zajdi do tattoo salonu a tam Ti nakreslia nieco podla Tvojej predstavy

žuži

Ja by som si chcela dať ttovanie na 5 rokov. Fakt po ňom zostanú nejaké stopy na mieste, kde to kedysi bolo?
Prosím o radu, vrelé dikk od každého :))))