sen ? mimo tela

Príspevok v téme: sen ? mimo tela
snívan

mam okolo 30 rokov a tuto noc sa mi stalo nieco co tazko mozem popisat .
mal som pocit ze v sne vidim sam seba ..jednoducho som citil, ze som mimo svojho tela ..tesne nad telom som sa vznasal a to nebolo nijak zvlastne, videl som veci naokolo ..
zvlastny pocit bol ked som sa vracal do svojho tela ..ako keby ma to vcuclo spat ..ako keby ma stocilo v nejakom víre za hlasneho zvuku a ja som sa ocitol naspat vo svojom tele ..vsekunde som otvoril oci a vyskocil z postele ..
co to bolo ?

vitali

Joo jo jo,to sa dá zažiť:) A teraz vážne:) Treba vedieť rozlišovať aj medzi snami. Síce všetky sny o nás niečo hovoria, ale sú aj varovné, ktoré nám môže poukázať napr. na chorobu, o ktorej ani netušíme. Myslím, že o zmysel snov je veľký záujem, a prečo by sa nimi potom zaoberali taký psychologovia a vykladali ich?
Snívan, to je naozaj zaujímavé:) Nie som odborníčka, no mne sa zdá tvoj zážitok ako niečo pozitívne. A ten mŕtvy človek mohol predstaviť aj niekoho iného, možno len mal podobu toho mŕtveho. A to, že ti nejaká bytosť niečo konkrétne povedala, môže byť dôležité. Na to sú rôzne dôvody. Ako píšeš, že si pochopil podstatu vesmíru, tak práve pri takýchto podobných zážitkoch človek pochopí niektoré veci odrazu, pričom mnohí ľudia potrebujú na to celý život.

snívan

ako keby zmenene vedomie ale klasicky sen to urcite nebol ..uz sa mi snivalo kadeco ..mal som aj zive sny ..ale toto bolo celkom ine lebo ja som bol hore aj ked som v skutocnosti spal

snívan

opat sa zapajam do temy mojej ..jak som bol mimo tela som sa rozpraval s mrtvym clovekom a on mi hovoril ako sa veci maju , ze sa v zivote musim nieco naucit a stale mi hovoril ,ze na celu pravdu musim byt pripraveny a potom mi to prezradil a v tom momente som sa vratil do tela a pochopil celu podctatu vesmiru ..
proste cista Parapsychológia

Joo

vazne sa toto da zazit ?? :-D ....... no ja by som rada stretla v astralnom svete jedno cudo :-DDDDD
prepacte ,ze sa smejem ,ale podla mna je to len sen

vitali

Máš pravdu Šelby, je to lákavé. Už dlho na to myslím. Ako som písala, skúšala som to pred niekoľkými rokmi, príliš mladá, začala som sa nejak točiť zvláštne, akoby to bol krok k tomu, fakt som sa zľakla, inak som to nezažila. Aspoň nie vedome. Pamätám sa ale na niečo podobné. Šla som si ľahnúť, v momente som zaspala, čo sa mi nikdy nestalo a pritom bdela a cítila som, že som sa dostala von z tela. Ale bol to výnimočný a krásny pocit.
Áno, tam číhajú na človeka zlé bytosti, a tuším, že hlavne pre začiatočníkov sú tam. Ak si dobre pamätám, snažia sa človeka vystrašiť, sú otravné, ale na druhej strane, že vraj by mu nemali ublížiť. Lenže, kto nám to naozaj zaručí?:( Potom si treba dávať pozor, aby sa nepretrhla počas cestovania tá strieborná šňúra, čo spája fyzické a nehmotné telo, lebo by to vraj bolo veľmi zlé!
To pekné je to, že človek vidí omnoho krajšie a pestrejšie farby, počuje krajšie zvuky, všetko môže:) A niektorí sa nechcú vrátiť späť, najradšej by tam zostli. Ale treba sa naučiť prichádzať do tela naspäť, a dobre si pamätám, že vraj keď sa človek takto prvý raz vidí, teda celé svoje hmotné telo, dosť sa zľakne, neverí, že to je on. Aj to ho môže vtiahnuť naspäť. Tých vecí je viac, škoda, že k tej dobrej knihe sa už nedostanem:(
A takisto sa tam v astráli stretávajú ľudia. Veď vlastne mi cestujeme počas noci. Iste sa vám už stalo, že padáte, takže to sa vracite späť do tela. Je to také prudké. Mne keď sa to stane, vždy sa pousmejem, že som bola v astráli:) Najradšej by som niečo také skúšala pri priateľovi, sama v žiadnom prípade!

Shelby

vitali, aj ja by som to chcela skúsiť ale stále sa k tomu neviem dostať,jednoducho to nejde... Skúšala som sedieť,ležať, skúšala som to pomocou lana aj inými technikami ale nič nešlo.
Znie to veľmi lákavo, v AC možeš naozaj precestovať všetky krajiny,stačí si spomenúť kde chceš byť a budeš tam, len som počula že sa na teba môžu nalepiť aj nejaké zlé ,,bytosti´´ alebo to neviem pomenovať a ak sa ich nezbavíš v tom ,,sne´´ prenesú sa ti do reality, nie vo fyzickej podobe ale v podobe bolestí a nešťastia ....... treba sa toho zbaviť.
Tebe sa to podarilo ?

vitali

Tak to si úplne presne napísal:) už nemusím písať, že je to ac:)
Tiež som o tom veľa čítala už dávno, aj som to skúšala, ale bola som na to príliš mladá a potom som sa dosť zľakla. Chcem len pripomenúť, že niečo také ked chce niekto skúšať, mal by si to dobre naštudovať! Nie je to len krásne ale aj nebezpečné! A aj ten návrat do tela môže byť komplikovanejší ako sa zdá a môže bytť z toho aj nepríjemná bolesť.
Ale raz by som to chcela zažiť a precestovať tie miesta na svete, kde sa nikdy nedostanem:)

Shelby.

ano dá sa to aj v bdelom stave,človek sa to musí len naučiť. Je viac techník,napr. pomocou ,,lana´´ .....
Väčšina ľudí má pri prvom cestovaní problémy s pohybom Pohyb napríklad od postele do rohu miestnosti je veľmi náročný. Človek sa môže zlaknúť a hneď je po cestovaní a prebudí sa. Na internete je veľmi vela stránok o AC ale väčšina je písaná česky. Skús si to pozrieť a uvidíš,čo to vlastne bolo.. :)

eam

Tak toto mi presne opisovala bývalá kolegyňa, z rozdielom, že jej sa to nesnívalo, ale v bdelom stave sa pokúsila dostať do hladiny alfa a potom sa dokázala takto vznášať. Nevyznám sa v tom, tak neviem či som to správne napísala, ale takto nejako to hovorila.