Danovy urad

david23

lost v zákonoch sú riadne medzery, takže daňováci majú vždy priestor na to, aby mali pravdu. dajú ti pokutu aj za to, že máš červený šanón a nie modrozelený:-) a len blbec by sa s nimi púšťal do boja, lebo je to ako boj Sancha Pancha s veternými mlynmi...

lost

OK, tak by som emigroval a platil idne INDE..

Boha aj so slovakmi :) co sa BOJA presadit svoje PRAVA..

Co sa bojite od kontrol? Co kupujete za frakcnu cenu blociky od benzinu od suseda, co nerobi nic (nema firmu ani zivnost)? A bojite sa ze na toto vam pridu?

Vidim ze slovaci s brutalny pokritci..

Z jednej strany "ked nemas co skryvat, nemas sa co bat kamier na ulici, kontrol na letisku, alebo kontrol analu na hotelovej izbe"

Z druhej strany "bud ticho, lebo si na teba posvietia"

proste toto uz ani nedokzem opisat :)

alebo niekto plati za profesionalny trolling zopar desiatok ludi, co umyselne propaguju nejaku divnu vieru vieru..

usly zisk by som si vypocital retrospektivne, napr 1 rok by som makal (alebo 6 mesiacov) a potom z toho vypriemeroval, kolko mi uslo za kazdy jeden pracovny den.

Ako uz som pisal, v hre je moje obcianstvo.
Mozu ma ojebat za par supov,ale pridu dlhodobo o velmi vela supov, kedze emigrujem prec odtial, kde zakon obcanovi krivdi.

Ale to prd pomoze, ked zvysnych 5,5miliona stiahne usi a bude ticho, lebo su masochisti :D

naco to vobec pisem :)

david23

hlavne sa nedá na súde preukázať ušlý zisk, keďže si ešte nezačal podnikať a tie daňové kontroly, čo by si mal z pomsty každý týždeň na krku:-)))

Salop

Lost, jasne, to ti teda verim, ze by si sa takto chcel bez mihnutia oka zviditelnit u danoveho uradu....Ty si myslis, akoze, ze by si ten sud vyhral? Mozu sa ist stazovat aj vsetci, tazko nieco zmozu...

lost

Salop

jasne ze aj usly zisk.

preco by som ja mal tolerovat ich nedochvilnost, ked u mna by to bolo tolerovane pokutou, ci az odnatim slobody ?!

ojka.

och, daňové úrady, tak to je kocúrkovo v našej krajine.... kedy tam budú všetky veci naporiadku a bude všetko fungovať jak má, tak to snáď netuší nik.... je to vo hviezdaaaach, je vo hviezdach....