Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

sasaaaaaa

tie aaaaaaaačka?:DDD nie ziadna specifikacia.mozno ano a mozno taktoo..sasaaaaaa ta poc tu a nehutor tolko,bo me poraži aj stvojima rečama.a ši keď še obiješ ta ce orucim o totu bisovňu..nieeee klud preplo mi

katty1

no a že si rozťahaná tak to ten kopec áčiek, to je nejaký identický bod, určite, nejaké špecifické označenie u vás doma? v robote?

katty1

rezanec je natiahnutý pes, podhlavník, no a tento víkend som spadla z postele na jednu osobu, moju mamu a otec to videl, resp. nevidel, lebo som poriadne zastrela všetky okná, no a hovorila som, že spať tak na rezancovi, tak, takáto vec by sa mi určite nestala a že možno by som ani tie okná nezastrela:) ja ti mám ináč strašne veľa rozprávania tieto dni, tak tak, ale verím, že som nezrozumiteľná, niekedy ani sama sebe nerozumiem:)

katty1

sasa je nejaká rozťahaná ako rezanec:) ahoj sasa, na rezancovi spávam a vážne som z neho ešte nespadla:) iba žeby som mala pripravené makké pristátie, úbohá mamčulka.....:)

SHAKTI

no ja ked si naberam kapustincu,ostatni spolustolovnici marne hladaju aspon jeden hríbik:-DDD takze sa nemusis bat :-DDD

ano lilith-ka ...baby drzte si sukne,aby vam nebolo nohavicky vidno,SHAKTI cestuje!
:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk