Chcem si umyť ruky

ethel

otazka...možno si len zle klakla..ak by ti to koleno do rána aj napuchlo,tak radšej skoč na urgent aby ti urobili aspoň RTG.Ak ťa to bude stále bolieť daj si to vyšetriť v pondelok,ale skôr si myslím,že sa ti len trošku posunulo,lebo by ťa tá bolesť tak rýchlo neprešla.

otazka

ahojte. tu vas chodi kopa ludi, prosim vas, poradte mi. dnes som si v praci vyvrtla jablcko v kolene. ani neviem co som robila, jednoducho som si isla klaknut na stolicku aby som sa natiahla ponad stol a stasna bolest. najskor som nemohla na tu nohu ani stupit, ani krok urobit. potom to preslo, tak do piatich minut som ani nekrivala. ale ked si teraz chutim oba jablcka na kolenach, tak to vyvrtnute mi "beha" viac do stran ako to druhe. akoby bolo uvolnene. mam s tym nieco robit? prejde to casom alebo so s tym? spevnovat obvazom? vôbec nie som v obraze a nikdy som o tom ani nepocula. zvlastne,ze som si ho takto zranila malym buchnutim alebo zlym klaknutim.
dakujem vsetkym za odpoved.

katty19

idem si teraz trocha poležať; poďte si somnou:) budeme sa o seba trieť:))) ale, zaprisahávam vás, nieže začnete do seba narážať:))) lebo vám to nedarujem!!!:))))