Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

zdenoz

Dakedy za komančov, ale aj potom neskôr som vystriedal veľa povolaní ale nikde som dlho nevydržal, po roku mi každá práca pripadala monotónna a už nezaujímavá. Teraz pracujem s ľuďmi a to ma baví. Som dosť nespútaná povaha a kontakt s ľuďmi mi vyhovuje. Je to neustála zmena a to potrebujem.

zdenoz

raz som si to všimol, že sa to dá a viem, že sa to nepatrí, aj na toto by niektorý povedali, že sa to nepatrí a robíme to. Viež ja som jeden z tých sebavedomých egoistických sebcov, ktorých akože všetko spadne z neba samo, všetko sa im akože bez ich pričinenia darý a všetci ich akože majú radi a obdivujú ich a závidia im a akože sú s nimi kamaráti. A je ich v tom nechávam a tvárim sa že to ozaj tak je. Ale mám aj pár ozaj kamarátov.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk