Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

katty_19

po nejakom čase som si prečítala svoj rozhovor s bývalým priateľom na FB. chodili sme spolu na VŠ. bol do mňa vážne zaľúbený. ja nie až tak. chýbalo mi v tom všetkom viac srdca. oduševnenia. dnes sledujem jeho život a je šťastný. ten rozhovor bol dosť mätúci. nespoznával ma. zmenila som sa. nie som tá, ktorá som bola kedysi. preskakovala som v náladách od uzavretej a dôležitej cez uletenú až som ho vyhodila preč z priateľov a nechápal. hanbím sa za to.
opäť dvíham zástavu statočného života bipolárnych....

katty_19

aj tak ma berie, že som túto tému strčila medzi nesúvisiace so zdravím :D čo to je za blbosť?? veď umývať si ruky absolútne súvisí so zdravím a je to hygiena ako fras. a to nehovorím o psychohygiene, ktorú si tu riešime, ja a panča :DD

katty_19

teraz sa zodvihnem a pôjdem s tým životom zase niečo robiť. ale je to sakra ťažké a výsledky sú len chabé a uznanie skoro žiadne. statočný život bipolárnych.

katty_19

a dík, že tu táto téma zostala. keď už fakt neviem kde, vyšmarím to tu. lebo sa cítim osamelo. a musím hovoriť, lebo ma to zabije.

katty_19

halo halo
prečo sú také veľké rozdiely medzi ľuďmi? urobili tí, čo sú na tom horšie, niekomu niečo, že sa musia životom tak trápiť? nie je to len depka, je to realita.

panika

Prave som sem dorazila...trochu mi to trvalo;)....
Ufff..ako to napisat...dakujem za vsetko a mohol by sa mi tu ozvat clovek, s ktorym som stavala Patriu? Velmi to potrebujem..slubujem..budem slusna.Prosim.alt3u katty dakujem, ze som Ta sppznala.uz chyba len Damage a Berry..inak s nou sme skoro susedky.
A Bobo..
Ale to nepride nikdy

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk