Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

SHAKTI

no dobre..si dam spravit zubky a pak uz aj na ten vyletik mozem ist
s krasnym ziarivym usmevom oslepim lilith-ku :-DDDD
jooj idem sa vyvetrat a riadne vycukrikovat :-D
ale vsak ma mate stale velmi radi??
alebo este radsej?? lebo tieto dni som fakt hrozna..nechcite zazit na zivo ked som chora,sa mi zmeni uplne cela osobnost :-DDDDDDDDDDD

lilith

a môj tato ked mobiloval prvý krát??!! že on nepočuje,no hej nepočul,lebo ho držal naopak:)))))))))))))))))))

SHAKTI

no ale dnes pisem aj ja ako keby som cosi brala :-DDa nedam si tie lieky od bolesti a nedam!! som trosku masochistka,sa mi paci ten stav normalne ked ste od bolesti niekde v strede-tak mimo :-))

no ved vies komu a ved vies co....

SHAKTI

no neni mozna!!!konecne som sa dovolala svojej zubarke!!akoze je vyborna,len je trosku divna :-DD vypada ako keby cosi brala a aj tak ordinuje :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
ale vrta a šklbe fantasticky a hlavne ma riadne šklbne ked mi pak zapoti cenu :-DDDto zas budem musier rozbit prasátko na zuby
:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
inak my sme velmi bora rodina...
sestru ani nevidim,ale aspon si mailujeme :-DDa volame,z jednej izby do druhej :-DD
nooo a uz zapotila aj maminka ze chce mobil,tak jej dam,len to bude kopec srandy...moja mamča a technika
:-DDD

SHAKTI

a stale premyslam ci aspon napisat alebo nechat radsej tak? lilith-ka co poradis?:-((clovek nevie ako sa spravat v takejto situacii.. :-((

SHAKTI

no inak to je hrozne lilith-ka,vazne!! ti ludia vobec nechapu,ze ty tam nie si na pracu ale na zabavu!! mala by si si dat cedulku-NERUŠIŤ! :-DDD
mamca nehanbi sa..a ja skafander nenosim :-DD

mamca

Už nikdy,nikdy nebudem šepkať...až kým nebude isté,že Shakti má skafander :D Idem sa hanbiť...:(((
(:DDDDDDDD)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk