Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

mamca

Ti poviem,ale si nemysli,že také slová poznám...to ja len z počutia... ja také nehovorím : HOvnoSIPamätám = HOSIP :DDD Ťfuj,ťfuj,škaredo,ťfuj, pľuvnem,nech sa mi rétorika prečistí... :DDDDDDDDDDDD

SHAKTI

www.youtube.com

toto je uz spravne...nevadi..
mam vas moc rada...bru...vlak uz odisiel a hoci sa citim "volne"aj smutne...prazdno..upratane...

SHAKTI

mamca a vies ze i ja dnes cely den mam taku zvlastnu nostalgicko-melancholicku naladicku???
What is it??
akoby som stala na stanici a mavala odchadzajucemu vlaku,v ktorom sedia dobre i tie nadherne,naj nadhernejsie spomienky a ludia mojho zivota...
boze musim zmerat tep..ci neumieram
:-DD vtedy sa hovori,ze ti prebehne zivot pred ocami ako celovečerňák :-DD (imho neni to pravda..nic take vam neprebehne :-) ale tie sekundy plynu taaaak strasne pomalicky )
a teraz som zabudla co som chcela do prdele... :-)
....hmmm....staroba je zla vecička.. :-)
jaaaaaaaaaj ze idem este na cukrik a ze mamca dobre šlapeš dneska!!!
:-) ma bavis!! :-)
a dobre mas tie "svedske kapky" co uzivas..len sa pri ich uzivani nejak moc je:-DDD

mamca

Ja užívam život,pred jedlom,počas jedla a po jedle,plnú polievkovú lyžicu...:)))
Chytá sa ma nostalgia... huššš... sviňucha...nemám čas,idem do boja! Na medvede! Pif paf! Psssssssch,teraz sa budem v noci po obilí motať... Dobre staré mamy hovorili... nehádž flintu do žita! :DDDDDDDDDDDDD

SHAKTI

:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Kamos tu raz napisal jednu skvelu veticku,ktora ma bavi dodnes a bude este dlhoooo...

"Mamca neviem co beries,ale chcem to tiez!!!! "
:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Pocuj Ethi...ja som si myslela ze si sla do lesa na hriby..ale tie vlasy plne caciny...no neviem...
:-DDD a co tak tuho pracujes??
ty nevies ze praca nici charaktery??
:-DD na to si treba davat pozor!!
cmuk...
vy moje kengury..a kde je lilith-ka??schovava kremešku medzi kurence do mraznicky :-DDDDDDDDDD

mamca

A Shaktuš sa plazí k mrazničke pre kremeštičku.... (A nevie,že je to pasculička...striehneme... chytíme... psssssssttttt.....) :)))

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk