prosim, rychlo- mam ist kupit postinor?

Príspevok v téme: prosim, rychlo- mam ist kupit postinor?
cwrbka

vcera som mala s priatelom sex a pouzili sme sice kondom, ale po styku do mna este trosku vnikol bez kondomu. myslite si, ze vzhladom na to, ze som pred tyzdnom zacala brat HAK (yadine)- teda vcera som uzila len siestu tabletku, a ak by som sa spoliehala sa na zazracne vypocty "plodnych"dni(rataju sa od 9teho dna zaciatku menstruacie, ze? lebo ja som mala vcera len 6.den, cize kvazi neplodny, ze hej?)by som mohla byt tehotna? prosim, povedzte, ze nie..nech si nemusim ist do lekarne kupit to svinstvo..dakujem vam pekne za prispevky :(

maruska213

ak beries atk tak si od prveho dna chranena pred otehotnenim,takze nemusis nic ine brat,a s tymi plodnymi dnami, od prveho dna menstruacie na 12 az 14 den ma zena ovulaciu cize je najplodnejsia v tom obdobi ale na to sa da spoliehat len ak mas menzes pravidelne kazdych 28 dni, takze plodne dni sa rataju od zaciatku menzes nie od konca

machulka006

cwrbka: co ti sibe? sak beres yadine !!!!!!!!!§ to neberies len tak s haluze...ak beries HAK mas stale neplodne dni....sak klidek...

blondi

ja som na tom podobne, tiez mam obavy. mne sa stalo, ze som zabudla, ze antikoncepcia neuncinkuje ked beriem sucasne antibiotika a mali sme styk bez ochrany. lenze tiez som mala presne len 6. den od menzesu, teda neplodny, tak pevne verim, ze nie som tehotna.

natalia222

Podla mna mozes byt uplne kludná. A aj keby, postinor nie je svinstvo, je to celkom v pohov tabletka, ktorá telu neskodí a ucinkuje na 100 percent.Drzím palce