Neodbytný

Príspevok v téme: Neodbytný
Naďa

Ahoj, chcela by som poradiť, čo mám robiť, keď mám necelý rok priateľa, s ktorým nechcem byť minimálne 6 mesiacov, no on si to nedá nijako vysvetliť... nepomáhajú dobré slová, zlé, ignorovanie, nič.... stále niečo sľubuje a ja sa k nemu vrátim len preto, aby som už mala od neho pokoj na ten určitý čas... viem, asi som hlúpa, ale tá situácia sa musí zažiť
niekedy sa správa ako keby nebol pri zmysloch a vtedy sa ho aj bojím

hojsa

tiez som mal z jednou natasou krasny vztah a tiez ma nechala a mal som problem sa z tym vyrovnat,ale kym som si nenasiel novu znamost,tak priznam sa robyl som jej vycitky,aj ked to nechcela pocuvat,no zase som mal hranicu aby ma nechapala ako ze som jej na obtiaz....hovorim,kym som si nenasiel novu znamost som ju podpichoval,preco basnila ze ma miluje,ked to nebola pravda,lebo ako moze milovaneho cloveka opustit,zeny radi nechavaju chlapov v stychu :) a preco nie ak ich to bavy,je to ok,ale musia aj vediet prijat trochu tej pravdy a hlavne si to vykomunikovat.....len mu dookola zelaj,nech si najde novu kamaratku ci milenku z ktorou by bol stastny,az kym nepochopi,ze je fakt koniec...lebo co ine

biela mačka

Ten môj sa vždy rozplakal, ked som chcela odísť, pritom sa mi nevenoval, ked sme boli spolu (alebo len minimalne), aj sex bol zriedka - nakoniec som už to nevydržala a ani som mu nezavolala, ked mal narodky, to ho urazilo a navrhol rozchod a ked som mu nedavo poslala sms, nech mi vysvetlí, prečo sa tak srával, tak mi odísal, nech mu dím pokoj hajzel

elina

Si predstavte ze moj ma cakal pred skolou 7 hodin vkuse len aby som mu neusla a ked mu poviem ze ho uz nechcem ze chcem koniec tak mi nechce dat pokoj a mysli si ze budeme spolu do konca zivota. Nechce si pripustit ze ho nechcem a jsam mi aj povedal ze mi nikdy neda pokoj

elina

Ja mam ten isty problem ako nada. Vy si myslite ze vsetko je lahke ked to nie je vas problem a myslite si ze to je jednoduche sa rozist s niekym kto vam neda pokoj ani po rozchode. A este ked vam ten druhy vravi ze bez neho budete stratena a pod. Tak to je uz vrchol a ocitnete sa vo velkom zmatku.

3nttt

a ked sa s nim chcem rozist,alebo mu cosi len naznacim,tak ma umlci,ze on sa o tom nemieni bavit..proste sebec prvotriedny--- a ty to nehas tak???no keby mi toto povedal tak to by iba videl to rososo co by som s nim narobila.cize on nieco povie a ty hned stichnes a pocuvas ho na slovo. najvacsiu chybu robis ty. on je sice paradny hajzel lebo to zneuziva ale ked ty si vsetko nehas. ja nechapem ako sa jeden clovek dokaze takto ponizovat. aby mi niekto diktoval co bude a co nie.toto by som nezniesla.

ô

Ty aspoň zvažuješ, že poprosíš o pomoc rodičov alebo políciu? Predpokladám, že si ešte veľmi mladá. A vieš čo ma strašne vytáča? Keď vidím ako si niekto kvôli chybám z mladosti pokazí celý život, lebo si nenechá dohovoriť od tých skúsenejších. Sama som taká bola a niektoré chyby sa nedajú nikdy napraviť, ver mi.

natusa42

3ntt jezisi,ze kludas,sa tu smejem normalne :D:D ved on ..prebohja,je taky nervak,ze si to nedokazes predstavit ...on len ku mne je "kludas ",ale k inym,by zabil,taky je nervozny vecne...
ked sa nieco poserie..napriklad auto,alebo co ..je nervozny jak slak.by roztrepal ,co mu pride pod ruku ...ale tak predo mnou sa snazi kludnit..
a ja co myslis ?uz som vyskusala aj toto,mat na salame..proste byt flegmos..vyhovarala som sa,ze nemozem na stretka,ze mi je to jedno,.ani takato taktika nezabrala,zialbohu ,on si IDE pevne a cielene za svojim,aby ma pritiahol k oltaru,hoci aj za vlasy...
len aby ma mal...

ved ale ked ..do konca sa to neda nikdy pri nom dotiahnut,viem,ze v tom robim chyby ,obrvoske,viem to :(:(lenze zase ..som taky prehnany dobrak a citlivka,ze ma vzdy dojde k slzam ..:(:(ked ma prosi na kolenach o odpustenie ..a aby som s nim mala pokoj,tak sa s nim dam znova dokopy :(:( je to manipulator,a este to robi aj premyslene ,sviniar jeden :(

ved to,ze ja si to uvedomujem,,ze ON ma v rukach vsetko ..cely nas vztah :( on rozhoduje ..on mi nedava prilezitost rozhodovat,lebo vzdy rozhodne za mna,co bude s nasim vztahom,o com sa budeme bavit ..a ked sa s nim chcem rozist,alebo mu cosi len naznacim,tak ma umlci,ze on sa o tom nemieni bavit..proste sebec prvotriedny ..ale ja enchapem..proste,co sa s nim stalo,ved on taky nebol na zaciatku nasho vztahu :( ..lenze to som ja nevedela,ze je taky "polo psycho " ..este vtedy...a on vzdy bol takyto ako je podla mna..ma to mat po kom...ale proste stve ma to,ze neviem,co s tym mam robit,ja som uz vazne vyskusala VSETKO,co zena moze skusit,aby mi dal pokoj a vyhrazat sa mu nechcem ..
vie,ze moze so mnou manipulovat,vie,ze ja vzdy mu odpustim,ze ma vzy dostane kam chce,ze vzdy som s ním,vie ..že ho este stale mam rada ( aj ked uz nechcem) a tazi z toho ako len moze ..vydiera ma doslova citovo ..a neviem si dat uz niekedy rady,najlepsie je ,ze ked sa s nim rozidem ...( tie dva ,ci tri razy) ,tak vies co mi na to povie ?::::" ty sa mozes so mnou rozist,ale ja s tebou nie!!! ja som sa stebou nerozisiel a ani nikdy nerozidem,vzdy budes moja " ...toto su jeho slova...normalne ..cloveku je zle z toho niekedy,ked nad tym uvazujem

3nttt

inak hovoris ze je prehnany kludas. mozno by si to mala skusit aj ty. skus byt az flegmaticka.som zvedava co to s nim spravi.

3nttt

skusala si to velakrat ako pises ale mala by si to dotiashnut dokonca.ako je mi jasne ze to neni sranda ale nemala by si sa nehat zlomit. mala by si mu davat najavo ze ho nechces, ze nemas zaujem a ze sa ti hnusi, ze ho mas na salame (popripade vsetko naraz,nech ho pleskne).on ta neberie vazne lebo vzdy ta spracuje a ste spolu. je to hnusny manipulator a prvotriedny sebec. najhorsie je ze si mu dala do ruk cely vas vztah.sak to uz co je aby ON jediny rozhodoval ze s vami bude.ked nechcem tak nechcem a nech sa aj o zem hodi. nech ta niekto nauci ako sa spravne bit a poriadne ho vycap a vybi mu to s tej sproste gebule.hlavne necakaj ze sa to same vyriesi lebo to bude len horsie a horsie.aby ta k oltaru nedotiahol za vlasy...a potom iba budes v peknych ritkovciach.