Epilátor

lala21

Tak díki za vaše príspevky, javí sa mi to ako celkom dobrá vec, asi si ho pôjdem kúpiť...a neviete, ktorá značka je naozaj dobrá? Ako píšete, rozmýšlam nad Braun a Rowenta, lebo od Rowenty mám už žehličku ;)

lilky1234

ahoj ja mám braun aj s masážnou hlavicou, kedeže som si v podstae od začiatku epilovala nohy, potom som si dala pauzu, a bola som leniva, tak teraz som od vianoc zase začalo tak ma to až tak nebolo a teraz to už vobec necitím maximálne nejaké šrabkanie,ale trvalo to roky kým som si zvykla. ( anikdy nezabudnem na ptvé razy, ked mi pomáhla s depiláciou sesternica a ja som zatínala zuby a plakala do plyšaka):D teraz mi to je komické.... chlpky sice vyrastaju už po týždni ale su jemnučke nie je ich vidieť, len na dotyk, tak len rýchlo každý týždeň prebehnem a mam pokoj...je to fajn vec.....

ewelin28

ja mám tiež tento braun..obyčajný..a som s ním v celku spokojná...
čo sa týka bolesti, tak ono to boli hlavne prvý krát, potom to už bolí menej a menej...na lýtkach to už ani necítim..stehna cítiť viac a aj popdazušie, ale dá sa to v pohode vydržať :)
Mne ale vadí, že tie chĺpky začínaju po pár dňoch rásť....síce je to oveľa lepšie oproti žiletke, ale myslela som si, že minimálne týždeň bduem mať pokožku hladkú ako detský zadoček :D

ano.iste

ahoj :) ja som akurat epilovala :D ja mam epilator silkepil eversoft braun a som s nim velmi spokojna, ma dve rychlosti, inak je klasicky, nema masaznu hlavicu ani nic take, ale mne ide o odstranenie chlpov a nie masaz :D a kupila som ho za 19,90€ :)
zulah sice spominala, ze je to bolest ak mas hrube chlpky ale zas tie odstranuje najlepsie podla mna :) a tu boles vydrziis, daj si mp3 do usi a vnimaj tu hudbu, nie epilator, asi tak :D

zulah

ja epilator mam.sice len obycajny a lepsie su tie kadejake masazne s cim najviac ihlami....tie su lepsie pretoze ta to az tak neboli a tak....no ak mas hrube chlpky, tak ta to bude neskutocne velmim boliet, ja som mala take tiez, tak som zvolila takyto postup : najskor som sla 2 krat na vosk a potom ked mi uz vyrastali chlpky, som si ich trhala epilatorom, az tak to nebolelo, pretoze chlpky zjemneli

no na stehne ma to neskutocne boli, to nerobim, len ak tym voskom

ak mas este nejaku konkretnejsiu otazku, napis