pokracovanie "kam zmizla tema"

Príspevok v téme: pokracovanie "kam zmizla tema"
gonenow

nie... uz vobec nie je totalita, tak neviem preco sa tak chovate... nieco tam napises "Andrej", ale hned aj zamknes, aby sa nedaj boze (ooo, napisala som slovo "boze" tak to nezabudni cim skor odstranit!!!) k tomu niekto nevyjadril... som nevedela, ze toto je o "zisku" ako pises... resp. ze Ti ani nevadi povedat to na plnu "hubu"... ale sak super, nie si aspon pokrytec... netreba inak poslat nejake clenske niekam? Vies, aby sme vyriesili vase existencne problemy, ked uz nemozme slobodne riesit tie nase... cenzury a korigovnia sme si uzili kedysi dost, mam pokrk tohto humusu a spiny! Koncim... uzite si ten svoj ZISK!!!!

ert

ha, andrej nechaj ma chvilu pracovat a uvidis ako sa vam zisky zdvojnasobia:D. Nie vazne, treba sa spravat trhovo a trh kaze "nezamykaj temy, dojde sem viac ludi, sponzori budu spokojnejsi a prispeju viac korunkami." a hned sa bude rodina zivit lepsie... ale mozno nie... preto treba trh preskumat - urobte anketu a uvidite. je nemudre odopierat si vacsi zisk ked ho mozete mat...

Andrej

gonenow,
nejdes pre nas pracovat? Napriklad zadarmo. :)
Ked budes zivit rodinu, tak mi nieco napis do kontaktu.
Maj sa fajn.
www.zdravie.sk

gonenow

mily ert, napad je to sice dobry, ale vies, to nejde taka anketa... vsetko je uz rozhodnute - sukromny majetok, zisk... co chces? Nebudu predsa podporovat racionalne myslenie ludi... nie, len nech vsetci pekne posluchaju, ako take ovecky, veria vsetkemu co sa napise a nepouzivaju mozgy... na co aj, ked tu za nich myslia ini... ale skoda namahy, tu sa vacsina ako tak citam dobrovolne zaraduje do stada... bez urazky...

zds

gonenoew, tvoj emocionalny pohlad ti nedovoluje vidiet prinosy tohoto webu v tej forme, ako je.
s tymi uvahami "ovecky" a pod. si uplne vedla.

gonenow

mily ert, napad je to sice dobry, ale vies, to nejde taka anketa... vsetko je uz rozhodnute - sukromny majetok, zisk... co chces? Nebudu predsa podporovat racionalne myslenie ludi... nie, len nech vsetci pekne posluchaju, ako take ovecky, veria vsetkemu co sa napise a nepouzivaju mozgy... na co aj, ked tu za nich myslia ini... ale skoda namahy, tu sa vacsina ako tak citam dobrovolne zaraduje do stada... bez urazky...

ert

Katty: v tej teme sa neriesila viera ako taka. ani sa tam nijako nemala prejavovat. tam sa riesila dost dolezita otazka v ramci viery - ci ista aktivita je alebo neni hriech. a to je pre veriaceho myslim si dost podstatne.
k pravidlam: ano treba ich dodrziavat, ale su spravne a racionalne? xelo by to nejaku anketu. ktovie co by vyslo.
a k vymazaniu temy: mna zase skor hneva ze tu temu vymazal. mohol ju len zamknut s vysvetlenim preco.

gonenow

a v zasade ma ani nerozculilo to, ze tu temu zrusil, ale ked som si vsimla, ze uzamkol debatu o tom preco ta tema zmizla, to mi uz prislo ako fakt silne kafe - boji sa argumentacie, alebo preco to zamkol??? Co tam bolo mimo pravidiel??? Uz nikto nemal pravo vyjadrit sa???

gonenow

podla mna, ludia by sa mali slobodne rozhodnut o com sa chcu rozpravat, ked sa niekomu nepaci styl nejakej debaty, kam sa ubera, nemusi tam predsa klikat ani to citat, vyberie si co mu vyhovuje, ale kazdy je iny a zaujimaju ho ine veci... mne nevadi, ze tu ludia rozoberaju dlzky penisov a velkosti prs... je to ich vec, neklikam na to, pozriem si nieco ine, je to o vybere... ale tu par jedincov rozhoduje o tom, co sa moze a co nie... je to sice sukromny majetok, to beriem, ale je pre verejnost, takze v tom je zasadny rozdiel!

zds

gonenow.
Zisk je prostriedok pri súkromných firmách, ako šíriť myšlienky alebo všeobecne predávať produkty.
Bez neho, ako to chceš riešiť? Ako zaplatiť ľudí, čo to vytvárajú, udržujú?
Nič nevzniká vo vákuu, ani tento web.
Ak sa dáš do nejakého spoločenstva, musíš dodržiavať pravidlá „hry“. Spravidla ich určuje niekto iný, ako ty.
Ak by si to mala na starosti ty, pochybujem, že by si to riešila inak.
Lebo v tom prípade by to išlo dolu vodou.
A neskôr by sa to rozpadlo.
Hovorím za seba, je to môj názor.
Porozmýšľaj aspoň kus.

katty19

Xantipa, kvoli dĺžke a veľkosti sa ľudia navzájom netlčú, možno si čosi závidia. Ale nevhodné presviedčanie vyznieva provokačne. Každopádne o viere a živote veriaceho človeka sa nediskutuje, to sa žije!!! Aj trpezlivosť je prejavom viery. Omnoho hlbšej ako debata o masturbácii.

Najčítanejšie články