Prave som mala zly telefonat s partnerom - prosim nazor :(

Príspevok v téme: Prave som mala zly telefonat s partnerom - prosim nazor :(
ypsilonka

Dnes sme mali byt spolu, ale nieco do toho prislo, tak sme si len pisali.Vcera som mu do bundy dala darcek, ale cely den mi o nom nic nepovedal, aj ked mi dva krat volal, tak som si myslela, ze zasa ma plnu hlavu len prace a ani si ho nevsimol. Pisali sme si a ja som mu to napisala, ze aj ked je so mnou, je myslou inde a tak celkovo a on napisal, ze je mu to luto, ale ze ma toho vela a darcek samozrejme nasiel a potesil ho. Vsetko ok, napisal dobru nocku a ja som ho prezvonila, lebo uz nemam kredo, zavolal naspat a prva veta bola Snazis sa mi dovolat ci co? Strasne ma to zaskocilo, jeho ton hlasu znel akoby som ho otravovala.Tak som mu to povedala, ze preco je na mna taky a on vraj ze uz mi hovoril ze po 6tej nebude vyvolavat, lebo uz to plati a nechce citujem davat vyje*ancom peniaze za telefon a este mi povedal, ze vacsiu pi*ovinu ako to, ze na mna nema cas som uz nemohla zapotit.Takto doslovne mi to povedal, hlas mal nevrly, rozplakala som sa a on mi povedal, ze ide spinkat a nemam sa hnevat.Polozila som.Nemozem uverit tomu, ze sa so mnou takto rozpraval.Ved som mu nic zle nenapisala, ziadne nadavky, ani vycitky, davala som smutne smajliky a on takto.Co si o tom myslite? Ja zacinam pochybovat, ze ma ten clovek miluje...

lionesssssss

nie, ja som tiež svojim spôsobom citlivka, to sa mi nezdá nejaký problém

ale tipla som ťa na tú šehere, lebo či chceš, alebo nie, aj tak v podstate riešiš len hovadiny tipu "kamarátom to isto nerobí, že by im vyčítal to, že im musel zavolať po šiestej"

mám návrh, plať mu tie minúty "nad" ty a bude pokoj :D :D :D :D

fooo

tak ked ti ho vyhodil len raz za 2mesiace, to nie je nic hrozne..si predstav keby to vyhadzoval kazdy den:D tak si odvykni s nim volat po siestej a rozpravaj s nim dovtedy, mozno chce mat vecer len pokoj alebo furt mas stastie a ho vyrusis pri robote

ypsilonka

v tom, ze mi vyhodil na oci jeden par minutovy telefonat po siestej, raz za asi dva mesiace...kamosom to isto nerobi =/ pritom stacilo, aby jeho prva veta neznela Ty sa mi snazis dovolat ci co??

3nttt

ypsilonka lenze ak s nim chces ostat a chces nejaku zmenu tak to budes musiet omielat pravdepodobne aj viac ako 100 noci :(