Krčne svalstvo

Príspevok v téme: Krčne svalstvo
stvarkvart

dobry den teda vecer :D

chodieval som pravidelne ku doktorovy bol na vysetreniach 3 krat na krv vysledky su dobre az na niejake hupanie kreatininu ale to je zevraj normalne. zivot mam dost stresovy bol som bez skoly a bez roboty takze som kopu casu presedel doma za pocitacom mozno aj 3 mesiace von som chodieval ale nie na dlho a ked som bol doma tak som fakt vacsinu casu presedel v dost zlej polohe hocjak pokrceny..niesom ten tip ktory dokaze sediet tak dlho vystrety...no a zacali problemi...hlavne krk asi to bude od chrbtice neviem ale svali mam stuhnute (aspon si to myslim) mam v nich strasne neprijemny pocit akoby ste 10 minut drzali napnute svaly na ruke...bolest som pocitoval iba s rana potom to prejde no ten pocit mi strasne zneprijemnuje zivot a nemozem sa poriadne venovat normalnym veciam...hlavu udrzim v pohode no ale zaroven nasilu...tazko popisat ten pocit ale myslim ze viete ocom tocim inak mam chudsie ruky nohy celkovo som chudsi ale vaha dole nejde su to iba stiahnute svaly ?...doktor ma vcera neposlal uz na ziadne vysetrenia povedal mi nech si najdem robotu nech sa zacnem viac hybat atd atd...ak to su stuhnute svaly problem s chrbticou dostanem sa s toho bez niejakych liekov masazi a tychto veci ? bol som v pohode mal vela sili a zrazu prislo toto takze som s toho kusok taky vystraseny inak mam 19 rokov...vdaka ze ste to precitali a dik za odpoved :) :D

Yorick

ak vies anglicky, precitaj si, na googli najdes...triggerpoint massage...a najdes mozno bod, ktory ked rozmasirujes, bolesti Ti prejdu.