Som najškaredší človek na svete

Príspevok v téme: Som najškaredší človek na svete
Sellyna94

Narážky tipu :- áá tá je ale škaredá
-škaredšiu som nevidel
-nehambíš sa za seba ?
počúvam bežne. Moja postava je v pohode , aj keď by mohla byť vyššia a mierne ľahšia. Ale moja tvár :(. Je najhnusnejšia na svete. Keby boli moje chyby také malicherné ako : odstavajúce uši,velky nos bola by som velmi rada , pretože tieto chyby sú maskovateľne a taktiež dá sa s tým niečo robiť. Ale nie . Ja s mojím guľatým xichtom,no dlhou vystúpujúcou bradou, vpadlími malými očami, ktoré sú navyše blízko seba,riedkými vlasmi sa možem zahrabať pod zem v tomto svete :( .. Toľko krát som sa už chcela zabiť ale neurobila som to , som strašne zbabelá. Mala som kopu snov ale v tomto svete musíš byť najsamprv pekná aby si sa niekde dostala. Aj moja pleť je strašná. Obrovské kruhy pod očami a problematická pleť (teraz už ani nie) ale vždy je červená.. Ked som sa raz namalovala ,dala som si mejkap a tak mierne oči tak sa mi zasa ludia vysmievali že : "Tebe už nič aj tak nepomôže :( tak strašne to bolí ... :(( ... Poradte ako sa so sebou vysporiadať ? . a poradte prosím niečo na tú pleť a kruhy pod ocami (nie korektor, ani mejkap) a ako by sa dali pomocou maľovanie zväčšiť oči ? Nechcem sa velmi malovať , akurát tak špirálou .. Ďakujem... Mám 17r.

jar2012

Ukaž fotku a potom sa uvidi či si škareda.
Je vela ludi ktory chcu len ranit druheho.A prave si v takom veku kde sa toketo veci riešia najviac.