Trpnutie-elektina ... z AD?

Príspevok v téme: Trpnutie-elektina ... z AD?
Julko

Ahojte,
Asi pred necelym tyzdnom som vysadil Anafranil ... moc mi nepomaha a od zajtra idem skusit nieco ine ... no s cim sa potykam su divne pocity ako keby nieco medzi trpnutim a elektrizovanim v chrupe a vyraza mi to do koncatin. Niekedy mi to aj kusok sposobi pocit, ako keby som na zlomok sekundy prestal vnimat ... moze to byt z toho vysadenia AD alebo sa mi proste zhorsuje uz aj tam moja silna depresia? :(

Julko

Neviem, ci by som to nazval elektrosokom ... nikdy som elektrosok nedostal ... ale je to take zlastny pocit, ako keby mi strola napriklad na zlomok sekundy cast chrupu a strelilo to niekam do tela alebo hlavy ako keby mravencenie alebo elektrina ... taktiez na zlokok sekundy sa citim ako keby mi vypadlo vedomie ale cosi take ... je to uplne zvlastne ... tie AD som vysadil tak ako mi doktorka kazala ... asi tyzden som ich vysadzal ... a teraz neberiem okrem 5HTP a Picamilonu (co su doplnky) nic, lebo cakam kym mi z USA dojde st johns wort, SAM-e a podobne veci, co chcem poskusat ...

janammm

ja som mala toto co pises z prudkeho vysadenia liekov, ale moze to byt aj vedlajsi ucinok uzivania urciteho lieku. Porad sa z lekarom, depresia skor nie... ta ma skor ine prejavy. Prejav depresie moze byt skor depersonalizacia-ze si akoby mimo svojho tela, nic necitis na tele...