Nova znamost ziarli na EX

Príspevok v téme: Nova znamost ziarli na EX
Fero M.

Skuste mi poradit ak vas nieco napadne.

S ex som sa rozisiel pred pol rokom a rozisli sme sa v dobrom. Mozno nestandardne pre mnohych si raz za tyzden volame a iniciacia ide z jej strany. Som rad ak oocujem ze je v poriadku a ze pokecame aj z mojej strany... Ale nevyhladavam ju. Ak jej nedviham alebo neodpisujem tak ma pocit ze sa hnevam..

Vcera sa ma nova znamost teda skoro uz priatelka opytala ci som s nou volal a nevedel som neklamat tak som jej povedal ze ano a o com sme sa bavili, ale musel som ten datum kedy mi volala trocha prifarbit lebo som vedel ze by to nebondobre a vecer som mal vycitky z toho. Bola smutna aj ked som jej 1000 krat vysvetlil ze po 3 kolackach ju naspat nechcem a som snou a mam iny novy zivot..

Ako nemam urazit EX na ktorej mi zalezi ako na velmi dobrej kamaratke a ako neurazit a nedavat oricinu novej na ziarlenie?

Preco si musim vybrat? Nie je to veru jedniduche sklamat jednu z nich...

Maoam

Fero, ona ti dala 3x po sebe kopacky a vobec ju nezaujimalo, ze si na emocnom dne, este ta aj dlhe mesiace po rozchode vyuzivala na psychologicku pomoc, hoci si uz bol v inom vztahu, brala tvoj cas a pozornost ako nieco uplne samozrejme a este sa aj urazala a hnevala, ked si neskocil hned, ked ona zapiskala.
A ty teraz lutujes, ze chudinka precitala tvoj status na FB, ze si vo vztahu a ako strasne sa asi musi citit?

Chlape, preber sa konecne a daj si facku z jednej aj druhej strany a najlepsie aj studenu sprchu a vykroc do noveho zivota.
Drz sa, Fero a dufam, ze sa postupne vyliecis z tychto postojov...

Fero M.

Jasné, tak člvoek sa má tak ako chce to áno, ale niekedy prídu veci čo ťa ovplyvnia, to je tak no. Tiež chceš pre rodinu a okolie len to dobréé..
V konečnom dôsledku ma to len posúva krok za krokom :)

anjelik

To, či sa chceme trápiť alebo byť šťastní, je naše výlučné a výsostné rozhodnutie. Pokiaľ sa sami nerozhodneme, že chceme trpieť, tak trpieť nebudeme. Aj ty si sa rozhodol, že sa chceš trápiť. Máš slobodnú vôľu, tak sa teda tráp. A naivne sa domnievaš, že ty si príčinou utrpenia svojej ex. To, čo platí pre teba, platí aj pre ňu. Tak skús chvíľku aj rozmýšľať a nielen trpieť a trpieť a trpieť. :o)

Fero M.

Tak dnešným dnom som oficiálne v novom vzťahu aj na tom sprostom FB. SOm rád a spokojný a šťastný, ale zároven sa trápim, predstavujem si ako to číta moja EX a aké ma pri tom pocity.

Ja viem, že si asi myslíte že som chorý na hlavu, ale nikdy som jej neubližil a toto mi príde také, že po kopačkach čo mi dala, som jej teraz ja dal klinec na záver.

Chcem byť s novou a byť šťastný a pracujem na tom, ale zároven viem, že aj ked ex ubližila mne, tak teraz som ja dokončil to všetko trápenie z oboch strán.
A dopomohol sa jej dostať na uplne emočné dno.... Je mi to ľúto. Neviem, či ma niekto pochopí... Ale ľubil som ju, to preto... a ľúbil uprimne...

SOm už inde a som šťastný, musím to pretrpieť a nemyslieť na to

Fero M.

Dakujem za prívlastky. Ináč ja s ex už nevolám, nepíšem ani nič a zjavne to aj pochopila, takže klud a neskoro isto nie...

Chcel som radu a váš názor, ale invektíva si nechaj pre seba..

Opa

Ako ty si fakt debil. Sory. Potom sa stazujete co su zenske stihacky.
Nechapem ako toto mozes robit niekomu koho mas rad s kludnym svedomim.
Aby nebolo neskoro.

J111

Preco nie? Teraz nenarazam na teba Fero, ale dnes som bol na pivo a bol tam jeden tak blby chlap, ze to az boli:D Jak taka truba. Ani nebudem pisat, co tam predvadzal, aby sa robil zaujimavym a pritom bol opity na mol.

zelenaolivia

Zdravím, tak ja chcem len svoju nedávno skúsenosť pridať, v decembri som spoznala skvelého muža, bolo nám úžasne a krásne, aj keď sme boli spolu kratučko. V auguste sa rozišiel s dlhoročnou priateľkou, ale ubezpečoval ma, že už je to dávno za ním, že sa rozišli ako kamaráti a ďalej to pre ani jedného nemalo zmysel. Tak som do toho šla. Bola som šťastná. Vysvitlo však, že sú v neustálom dennom kontakte, robia veľa vecí spolu, majú rovnaký okruh priateľov a ja som sa cez to nevedela dostať a skončila som to. Strašne mi chýba, ale viem, že to nemalo zmysel, keďže s ňou nechcel prerušiť kontakt. Takže, milý Ferko, nech už chceš robiť čokoľvek, rozhýb sa, lebo tú svoju milú môžeš veľmi rýchlo stratiť a zváž, či Ti za to ten jeden telefonát s bývalou stojí. Nebuď sráč.