je to prilis velky vekovy rozdiel?

Príspevok v téme: je to prilis velky vekovy rozdiel?
sewie

Ok znova zalozim temu kde budu urcite padat posmesky na moju osobu, ale musim sa spytat lebo ma zaujima vseobecny nazor.uz velmi dlho som sama, vlastne som nikdy nemala ani dlhsi vztah:/skratka nemala som stastie, vacsina v mojom veku (25) je zadana, alebo ma z roznych dovodov nepritahuju-skratka neviem si nikoho najst. a teraz sa mi niekto dost paci,resp pritahuje ma- inteligentny, gentleman, zabavny, sarmantny, ale problem je ze je odo mna o 13 rokov starsi! zatial som rozhodnuta nechat to tak a proste snazit sa byt rozumna atd...ale neviem no...zahodit nieco co mohlo byt pekne kvoli vekovemu rozdielu? co si o tom myslite?

Magy

sewie, 13 rokov nie je tak vela, zalezi len na tom, ako to vidis a citis ty. lebo s tym clovekom budes zit TY, nie to okolie.
akurat si uvedom, ze postupom casu (ak ostanete spolu), mozes pocitovat ten rozdiel podla situacie a okolnosti intenzivnejsie, nez dnes.
za takych 20 rokov moze byt partner na tom napriklad zdravotne alebo aj psychicky ovela horsie (vdaka starnutiu)ako ty a bolo by fajn si to uvedomit uz teraz.

grotesqa

sewie ja by som to na tvojom mieste skusila...aspon teda ja by som sa stale spytovala potom ze co ak...ved nemusi ist hned o spolocny zivot az do posledneho centu, len tak skusit. niekedy je horsie byt sam ako byt nestastny.

grotesqa

no, tam je to zle...ale to ma iny dovod (bol parkrat vo vazeni)...co uz narobim:)
ale kolkokrat nad tym tak spatne rozmyslam ze ja som mala 15 ledva a on 28 a zacal si so mnou. vie ma to rozculit, nadavam mu, on len klopi usi:) ukoncim to tym ze ma stastie ze som to bola ja.

grotesqa

no aj moj vztah ma 13 rocny rozdiel...a to som s nim zacala chodit ked som mala 15 rokov...zatial nam to drzi silno, uz je tomu sedem rokov.

kafe

ak nevyskúšaš, tak nikdy nezistíš, či si sadnete alebo nie. Choď do toho. Veď vám to kľudne môže krachnúť o 2-3 roky :) alebo budete spolu šťastní až do smrti.