Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

tatiana26

Ale čoby, trvá aspoň 2 týždne, kým zaberú AD, zatiaľ by sa to malo vykrývať anxiolytikami... Ak ti je stále veľmi zle, tak volaj doktorke...ja som jej vyvolávala neustále, až mi došlo, že to nie je v poriadku a treba ju vymeniť. Odvtedy sa to začalo zlepšovať...samozrejme, že nielen zmenou lekára

docitka

misiak neurolog povedal vraj je ro generalizovana uzkostna porucha ale neviem aky si mal ty problem ci mam radsej zajst za psychyatrom

misiak

ja som asi vsetci tanicka :) docitka mam nejaku uzkost ale neviem presne aku :)
AD nemusia zabrat po tyzdni.cca to trva 2.tyzdne

docitka

tatiana 26 ja som sa zacala teraz liecit neurolog mi dal xanax a citalex beriem asi tyzden ale nic nezabera cela sa klepem mam pocit ako keby som flamovala cely tyzden a take stavy mam uz mesiac

docitka

lukkAas ja teraz prezivam take obdobie a fakt sipripadam ako v zlom filme ako by sa vsetko dialo mimo mna nie som schopna nic robit a este mam aj male dieta

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.