Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

tobi

lucca presne to mavam bojim sa chodit do spolocnosti, lebo ma to chytalo v podniku na ulici..a to ma trpi,ze nemozem ist s tobim von, mam 2 rocneho syna...ale inak je to zvlastne, lebo sa mi to stavalo este ked som nemala terajsieho priatela ani maleho, proste sem tam sa mi to stalo uz asi pred 8 rokmi..ale ja som este donedavna nevedela ze mam uzkost...asi ked som mala 18 som bola prvykrat u psychosa a on mi dal serlift afrontin, no a vtedy mi to zabralo hned po jedne krabicke..potom som tam sla o dva roky a zas tie lieky no a potom som tam bola az teraz po porode asi ked mal tobi rok, a teraz sa mi to po roku vratilo a zmenila som psychosa a ta mi dala cipralex...dufam,ze to coskoro bude bez atakov...

luuca

ahoj tobi
no práve že keď som ho brala prvý krát mala som pocit že po 2 mesiacoch som bola iný človek. zabral mi hneď. Nemávala som vôbec panické stavy. teraz mám 3 mesiace nového priateľa a nejako sa mi nechce nikam chodiť. Naposledy mi prišlo zle v podniku na káve odvtedy sa nejako bojím chodiť do spoločnosti. aj ty to mávaš?? Ale pritom v práci fungujem celkom v pohode. Nechápem a neviem ako to prekonať. zajtra idem prvý krát na terapiu tak možno že ma to nejako povzbudí.

tobi

ahoj luuca, a ked si brala prvykrat tak ti zabral lepsie? vies ja beriem cipralex po prvykrat, beriem asi tak 5 tyzdnou a myslim,ze to ide k lepsiemu..tiez raz mesacne ma chyti atak, ale brala som doteraz pritom aj frontin, no lekarka mi ho v piatok vysadila a tiez mam teraz blbe pocity a nemozem spat...povedala mi,ze ked by ta uzkost prisla raz za cas mozem zobrat frontin alebo neurol..

tobi

ahooj keituskaaa, naozaj ta obdivujem, lebo ta uzkost je totalne hnusnaaa mrcha a ked mas este zodpovednost na krku, tak to ti nezavidim...a ty neberies ziadne AD? a ten guajacuran su ake lieky, lebo ich nepoznam...ja beriem cipralex uz asi 5 tyzdnou a myslim,ze ide to k lepsiemu..naposledy som mala neskutocnu uzkost v aute, myslela som,ze sa zblaznim, palila ma cela hrud, nemohla som dychat, no hroznee...tak sa drz, budem ti drzat paste, aby si to tam zvladla a aby si mla co najmenej uzkosti..pa kata

luuca

ahojte všetci no ja som trochu dlhšie na tomto fóre nebola takže veľa ľudí je tu pre mňa nových. už 4 mesiac beriem cipralex a mám pocit že mi n nezaberá tak ako keď som ho brala prvý raz, viete mi niekto poradiť??? Ešte stále sa mi raz dva krát do mesiaca dostaví panický stav a musím siahnuť po neurole. Dúfam že to prejde.

Keituskaaaa

Ahojcek vsetci,dlho som tu nebola ale priebezne vas citkam.Tak som stravila nadherne 2tyzdne doma na Slovensku.Myslela som si ze to preslo,konecne som mala klud a pokoj,ziadna praca,vonku vtaciky,pes a sniezik..uz v nemecku som sa citila zvlastne,srdiecko zrychlene,spotene ruky a nohy,telom mi prechadzalo zvlastne teplo,tak som si dala guajacuran a pomohlo,zaspala som a ked sme konecne dorazili o 1 v noci sem,ledva som oko zazmurila,celu noc nervozna,zasa srdiecko a potenie,..nemala som sa sem do toho Anglicka ani vracat,..este 4 a pol mesiaca tu mam byt a neviem ako to zvladnem,asi len na tabletkach,,moze sa vobec brat guajacuran neobmedzene?Mam aj persen aj cajik z medovky.Len prosim niekoho tam hore aby mi dal silu zvladnut tych par mesiacov..uzkost je strasna vec,hlavne ked je na krku zodpovednost ;(

tobi

ahoojky TATI, tak ti gratulujem k ukonceni terapie, neboj ty to zvladnes...aj ked, aj ja by som mala strach, teraz mi lekarka vysadila frontin na ukludnenie, lebo povedala,ze uz mi zaberaju AD...tiez som myslela,ze ako to zvladneem bez nich...no celkom dobre, len zas mam problem zo spankom...ale verim,ze sa to samo da do poriadku a ten spanok bude ok...inak to si napisala pravdu ten moj nastrbeny vztah hroozne boli, no ale co uz neviem ci to bude este dobre alebo lepsie...tak idem spat, dobru noc..Tati zajtra napis papa, kata

tati

ahojte!moj terapeut mi oznamil,ze ho uz viac nepotrebujem.normalne som sa zlakla a vynutila si este jedno posledne stretnutie.mam pocit,ze este nie som pripravena,no on mi tvrdi,ze by bolo nefer brat odo mna peniaze,ked vie,ze viac mi uz nemoze dat...tak uvidim ako to so mnou bude.musim vsak uznat,ze v mnohych veciach mi hypnoza pomohla,ale stale nie som schopna pohnut sa so vztahom niekam vpred.priatel mi prave zartom navrhol,ze si ma zoberie za zenu a mna hned chytila panika.ako sa inak vsetci mate?kde je tobi?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Úzkosť - Fórum - ZDRAVIE.sk