Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

monik9

tani na bolest hlavy si daj vela vitaminu c,kludne aj 5 tabletiek
No dneska mam konecne uz vyjadrenie od psychiatra ze nemam ziadnu depresiu ani nic podobne,maniu atd....ta moja doktorka je horsia jak gestapo,hadam jej to uz bude teraz stacit,na urade povedali ze to nie je problem ale moja doktorka je iny pripad
neviem ci sa nebudeme stahovat,ja viem teraz nedavno sme sa stahovali ale mame vybornu ponuku a hlavne by sme mesacne usetrili cca 13 000sk,eura este neovladam.No to je uz na zamyslenie.....

tati

dobre ranko!pocasie sa zblaznilo!v irsku snezi!!!kachita,ja som mala vikend uzasny,ale v pondelok ma to chytilo necakane znovu.mozno mas pravdu tani,ze to suvisi s tym snom.vzdy ked si nan spomeniem citim akusi neistotu.

tatiana26

Moja veď ja cvičím, aj keď je fakt, že teraz tri dni čo som chorá, tak nič... už to aj cítim, žeby som chcela cvičiť, len som taká nevládna... mne v tej hlave tak puká, to mám asi dutiny... chvíľami ako nožom keby mi tam niekto dieru vŕtal...no nič, musíme vydržať, ideme ďalej... my konkrétne veterinárovi :)

kachitaa

Moja, vraj na hlavu pomaha voda s citronom, ja ti neviem, mna neboli nikdy. Ale viem, ze je dobre cvicit kazdy den na krcnu chrbticu ak niekto trpi bolestami hlavy, vraj to predchadza mnohym problemom

tatiana26

Ale ja som ti Kachita pre istotu odpísala a rozvila som to :) nespala som vôbec... povedzte mi niečo na šialenú bolesť hlavy prosííím

dada

Tanulik aj ked oneskorene ale predsa vsetko naj...naj..najlepsie k tvojim meninam,hlavne vela psychickej pohody praje Dada.aj mi mame hafana....tak vitaj v spolku...

kachitaa

Tatianka, pisala som ti maila, ale uz viem vlastne co sa dialo, tak som sa upokojila. Maj trpezlivost na psika,on sa odnauci tahat len treba vydrzat, ja som svoju ucila netahat vyse roka, stale jej impulzivnost vyhravala a teraz ideme krasne. Chce to len trpezlive opakovanie. Neboj, dosiahnes to. A ak byvas v zone, kde je mozny vybeh pre psa, alebo mozes pravidelnejsie chodit s nim na miesta, kde moze behat, tak sa snaz to robit co najcastejsie. Ja som mala s mojou havkou dost problemy, az kym som nezacala chodit kazdy den za mesto a vycerpala som ju tak, ze nechcela sa do bytu po schodoch vratit, iba vytahom :) A odvtedy aj lepsie poslucha. Ak mas hyperaktivneho havka a ma v sebe naakumulovanu energiu, je tazke ho nieco ucit. Ale neboj, vsetko sa da riesit :)
Ja sa dnes citim trosku lepsie ale moja istota pookriala, musim sa zase dat do poriadku. Objednala som si od Praska Uzkost a obavy a tesim sa na to citanie, je tam toho vela a paci sa mi ten styl lebo je jednoduchy zrozumitelny a verim, ze v jednoduchych veciach je najvacsia sila a prave najjednoduchsie veci je niekedy tazke aplikovat.
Tatianka, pekne sa vyspi a hlavne pokoj.
Agaven, u nas su tiez alergici v rodine, aj sesternice, ale vsetci maju psa a zaujimave je, ze tie alergie sa po obstarani psa ukludnili. Ono za pokus to stoji a keby ste si nahodou brali psika z utulku, vzdy sa da dohodnut ze v pripade zlej reakcie sa da psik vratit alebo mu najdete novy domov a pokial kupite havka z chovnej stanice, spravny chovate vzdy vezme spat vratene zviera nech je dovod akykolvek.
Inak, dakujem vsetkym za podporu.
Tu v Poprade je strasny cas, ale radsej zima ako sychravo. :)))

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Úzkosť - Fórum - ZDRAVIE.sk