Úzkosť

adka2001

NO Zuzanka mala ta moja mama pravdu ked mi hovorila ze pockaj po 40-ke.Vies neide mi to dohlavy ako sa vie cloveku zmenit zivot z jedneho dna na druhy .A este nas caka prechod !A potom co este nakoniec si na tieto mrchy zvykneme.

adka2001

MONIK prosim ta mna v tej chrbtici stipe ,sklbe pali no vsetko a potom som s toho ako prasten a zvykne mi stahovat akoby kozu a potom sa ledva nadychnem to je vsetko uzkost?

zuzana12345

Ahoj Aduška,myslím že raz nám bude dobre len tam sa ešte ani jeden z nás našťastie nechystá/duchaplná myšlienka/.Vieš čo ma prekvapuje že ja keď som mala okolo 30-35 tak mne nič nebolo mňa nič nebolelo to začalo až okolo štyridsiatky

zuzana12345

ja som chodila na masáže,do kúpeľov na bankovanie ale všetko je len dočasne.Mám dobrý pocit,že som pre seba niečo spravila ale ono sa to vráti.Dnes som fakt nemožná

adka2001

AHOj Zuzanka prave som na teba myslela ze kde si ?Bude volakedy ze nas nic nebude boliet?Aj ja uz z tej chrbtice zosaliem ono to zacne boliet v krcnej a skonci to v krizoch a tak to ide cely den a uz mi z toho sibe.

monik9

tak chrbtica boli aj mna,uz sa chystam ako nahle sa zabehnem v praci k fyzioterapeutovi nech mi to odstrani lebo ta pliaga uzkost mi tam sidli.

zuzana12345

všetkých zdravím,ale sa nás tu zišlo ale to je fajn keď si jeden druhému pomôžeme.Ja som tiež ako pretrhnutá v krížoch a otrasne sa mi dýcha ja sa vôbec nemôžem zhlboka nadýchnuť možno každý 30nádych je hlboký,Potom som z toho nervózna.Takže aj Miloško ma problém s chrbticou preto tu tak dlho nebol,ale aspoň vie že na neho myslíme

ada2001

A este cosi Tobi hovoris ze pijes magnezium ja ho napr.pit nemozem mne tak stiahne tlak ze az a na tie sklbanie nervov mi to dok.odporucil .

ada2001

No ano hlavne vtedy sa mu tocila ked si sklonil hlavu a lezal na posteli ,ale mozes to mat aj z tlaku pijes dost?A teraz ked si aj chora to vies vsetko nakopu.

fida

tobi ahoj,ja som brala AD-čka týždeň bolo mi po nich neskutočne zle,nemohla som dýchať, točila sa mi hlava...,tak mi ich dnes lekárka vysadila, a tak som zvedavá aké to bude bez nich, dnes mi je tiež nanič celý deň a neskutočne ma bolí hlava