Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

tati

garfield ja som na tom bola podobne.po promociach som si neoddychla a odisla s priatelom hladat pracu do zahranicia.vsetko sa to zacalo tam a vyvrcholilo na dovolenke,kde som v polovici cesty po prvy krat zazila tento nepoznany stav.triaska,vracanie a neuveritelna uzkost.s priatelom som sa rozisla,pretoze vzdy ked sa ku mne priblizil zacalo ma napinat ne vracanie.pomaly som sa z toho spamatavala za pomoci psychologa a ked uz som sa citila lepsie tak som opat odcestovala do zahranicia a som tu dopodnes.obcas sa to objavilo,ale tak ako to prislo tak to aj odislo a nikdy to nebolo take silne ako po prvy krat az....teraz.zase to zacalo s rovnakou prudkostou a ja uz fakt neviem co s tym.keby som aspon mohla jest,ale to je na tom to najhorsie.nedokazem jest a moj strach sa tym len stupnuje,ze ak to bude trvat prilis dlho stane sa zo mna anorekticka....

tatiana26

Garfield ono depresia a úzkosť je dosť veľký rozdiel... úzkostný ľudia nie sú smutní a nemajú samovražedné myšlienky. TATI to je fakt individuálne, ani to magnézium nemáš?

garfield

Aj ja som mavala depresie.Odisla som da zahranicia,ostala som sama,rozisla sa s priatelom,nemala som robotu....no bolo toho strasne moc.Bravala som nejake antidepresiva,ale bola som po nich ako nadrogovana,takze som ich po par mesiacoch vysadila.Uzkost,samotu,depresie som vyriesila tak,ze som si kupila maciatko :-) ano dobre citate,maciatko :-) mam ho uz vyse dvoch rokov a uz ani neviem,co to depresia je.Stalo sa mi,ze som aj ja myslela na samovrazdu a podobne,ale pri mojom kocurikovi sa mi hned zlepsila nalada.Nebola som sama,musela som sa o neho starat,takze mi mozno aj zachranil zivot :-) a lasku,ktoru mi opätuje nie je urcite hrana,takze ak nemas nejaku alergiu a mas rada zvieratka,urcite si nejake zadovaz a zabudni na rozne tabletky,ktore len nicia organizmus....

tati

ooo/tana,ja nemam ziadne tabletky a nikdy som ziadne ani nebrala.snazim sa to pretrpiet,ale je to tak silne,ze sa o chvilku asi povraciam.preboha kolko to asi bude trvat kym to najhorsie pominie?

tatiana26

Mne volali ráno z práce, že mám pripravenú novú zmluvu, zmenenú pracovnú náplň podľa svojich požiadaviek a že kedy prídem... Tak som povedala, že toho 12-teho, ak sa vyhrabem z tej virózy dovtedy, ale snáď áno... Ale teraz sa fakt cítim ako mŕtvolka, každý pohyb ma unavuje, takže si idem lažkať, piť čajík, pozerať telku!, čítať a tak :)

ooo/táňa

TATI neviem, či sú na to triky, keby som ich poznala, tak by som nebola na péenke :) Ale každopádne skús dýchanie hlboké, daj si magnézium, medovkový čaj alebo si prost šupni xanax, lexaurin, neurol, rivotril alebo čo máš...

tati

ahojte vsetci,tak ja som si vcera myslela,ze to uz prechadza a dnes rano ma to chytilo.takisto ako katka30 som velmi prekvapena,pretoze je to vazne intenzivna uzkost.cela sa trasiem a obavam sa,ze po prvy krat nebudem schopna ostat v praci.toto sa mi este nestalo.v praci som sa obvykle ukludnila.prosim vas neviete nejaky trik ako to zastavit?

katka30

Ahojte vsetci...prajem Vam vsetko dobre do noveho roku, prajem Vam vela lasky, stastia a hlavne vela zdravicka. Mne sa tento tyzden asi 3 krat vratili moje stavy po dlhej dobe, skoro som zosalela, ale som tu. Citam vas stale, len uz menej odpisujem, ale myslim na Vas vsetkych a naozaj Vam prajem aby tento rok pre nas vsetkych bol tym rokom lepsim.

tatiana26

Miško, Adulík ďakujem, akurát prišiel za mnou, lebo mám virózu a nie som schopná života. Som mala ísť na kontrolu, ale nevládzem proste. Parádne, no ale čo narobím.

adulik

Ahojte TANICKA, tak Ti prajem vela, vela stassticka s novou laskou, som rada,ze siju nasla, a tie nase stavy, no ,ved nejako to prekoname, musime...zdravi,m MISKO...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Úzkosť - Fórum - ZDRAVIE.sk