Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

tatiana26

LENČOK až Veve mi teraz pripomenula, že aj ja som ti chcela niečo k tomu povedať. A tuším ma aj predbehla :) Keď budeš vedieť istú diagnózu, tak potom to rieš... Ale keď to bude ono a on bude odmietať toho doktora aj akékoľvek vyšetrenie, tak aj by som mu to celé pekne, pokojne po lopate vysvetlila... potom by som spravila scénu... a potom by som sa s ním normálne rozišla. Lebo s ľuďmi, ktorým nezáleží ani na mojom ani na ich zdraví už nemám čo riešiť...

kachitaa

Tatianka, dakujem za radu. Oco je pre mna prvou osobou, za ktorou unikam v mnohych veciach. Ale ta zavislost mi nateraz nehrozi, byvam ste v Spanielsku a som nutena chodit vsade sama. Skor som sa viazala na priatela. Ale aj to budujem. Mna povzbudil clanok o tom, ako sa do toho vsetkeho treba vrhnut, prezit si ten strach a pockat, kym odide, lebo nebude mat zivnu podu. Uzkost velmi limituje a rozsiruje svoje hranice a ja si viem take veci vymysliet. Strasna som v tomto. Chcem sa naucit nove techniky, poznat samu seba a pokrocit v poznani. A hlavne sa snazim dobre jest, pred styrmi rokmi som schudla 11 kil za polrok (povodne som nemala ani 60), doslova ma nervy zozrali. Teraz si davam pozor, cvicim a jem spravne.
Ako fungujes ty? Uz si skoro za vodou?

adulik

Ahoj,TANI, no chodim tu malo, citam to tu denne,vacsinou tak vecer, napoly uz vacsinou spim, ..injecie su za mnou, no je mi kedy ako, ale da sa...dakujem...mam ter vela prace v robotke, tak to tu poriadne nestiham, ale snazim sa...drzte sa mi vsetci...dobru noc

Veve

Ahoj Lenčok
Dnes som volala s jednou kamarátkou ktorá mala toho helikobaktera.Povedala mi že to spôsobuje najmä stres ale aj zlá životospráva.Helikobak. sa prejavuje rôzne.Vtedy je aj v žalúdku vela kyseliny žalúdočnej a niekedy aj páli záha.Môže preháňať alebo môže byť zápcha.Prenáša sa slinami aj na toalete napr.keď si dobre neumyjeme ruky.
Inak tá bolesť zo žalúdka vystreluje niekedy aj do chrbta.Ona sa na to liečila a po vyšetrení gastroskopiou jej dali lieky ktoré musela užívať desať dní.Užívala ich vela myslím že za jeden deň ich mala osem tab.Inak môže sa to vrátiť ak sa to dobre nelieči.Povedala mi že keď užívala tie tabletky tak jej moc nechutilo jesť ale musela vydržať.
Lenčok najskôr ti musia zistiť čo ti je a musia ťa vyšetriť.Až keď ti potvrdia túto diagnózu tak sa potom tým zaoberaj.Takto sa zbytočne trápiš.Pokial tvoj priatel nechce ísť na vyšetrenie tak ho nenúť.Neviem či mu záleží na jeho zdraví ale musí sám chcieť.

tatiana26

ADULIK málo sem chodíš, potom si to pletieš všetko :) Ako sa máš? Injekcie ešte berieš? Už je to hádam všetko oveľa lepšie, však? :)

tatiana26

KACHITA ono to je úplne normálne...sú dva typy ľúdí s úzkosťami a depkami... jedným je zásadne lepšie ráno a jedným večer... u mňa je to tiež večer. Na ten vzťah si dávaj pozor, aby z toho nevznikla závislosť na otcovi, že sa naučíš fungovať len s ním a potom to bude veľmi ťažké fungovať bez neho... viem, o čom hovorím, zažila som to s priateľom. Prvé mesiace mojich úzkostí som bola na ńom ako kliešť, ani krok bez neho... keď som prvýkrát šla niekam sama, tak sa mi zdalo, že zošaliem... Ale to asi nie je tvoj prípad, lebo ty chodíš nakupovať sama... aj keď s atakmi, ale chodíš, to klobúk dole

kachitaa

Po strasnom zaciatku dna som napokon dosla do pekneho vecera, je zvlastne, ze vecer je mi stale lepsie nezavisle od AD. A rano je to muka. Cim to je sposobene?
Ja som vsak jedno velmi rada, vdaka tomuto problemu sa mi utuzuje vztah s ocom :)

tatiana26

ZUZKA prosím ťa už sa uvedom, že čo riešiš stále... zase nemáš dobrý deň, tak ho potrebuješ niekomu spríjemniť? To akože ak niekto nevie pravopis, tak sem nesmie prispievať? (monika to teraz nehovorím, že ty ho nevieš) Ja som také pravidlo nikde nevidela... A to je fakt smiešne, že na takej citlivej téme ako je adopcia... akokže keď niekto napíše hrubicu, tak nie je schopný vychovať dieťa? Sa mi rozum zastavuje miestami...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Úzkosť - Fórum - ZDRAVIE.sk