Ako je to s chlapmi?

Vemeno

J111,

vdova si tu len chcela ocistit svedomie, ze svojho muza otraovala a sikanovala a od nas len chcela a kedze to asi kazdy v jej okoli vie, tak nam tu tlacila kalerab, ze jej muz bol ten zly, hoci tu ani nikto nevie, kto to bol. Len malokto je taka spina, aby ohovaral neboheho.

AdamKrt

kafik - bol to docasny email, myslel som, ze odpovies hned. No, niekedy som nevsimavy :) Som taky nevsimavec,... :) Kukni si postu ;-)

Meretseger

Ja teda "gule" na balenie nemám, zato obaja moji bývalí partneri mali, najmä ten druhý. Pripojil sa ku mne, keď som si šla zabehať, a úplne narovinu z neho vypadlo, že ma videl vtedy a vtedy, tam a tam a odvtedy ma pozoruje, bo človek si ide ako fretka za tým, čo chce O_o A vraj nie je zaláskovaný, ale čo nie je, môže byť :D Vzbudilo to vo mne takú zvedavosť, či mu fakt ide takto nekriticky o mňa (lamu najvyššieho kalibru), že som privolila na ďalšie stretko, a z toho bolo ďalšie a ďalšie... A pokiaľ by som nebola psychicky narušená, mohlo to pokračovať doteraz :D
Takže si myslím, že sa určite oplatí vyvinúť iniciatívu, prípadne aj takúto priamočiaru, pokiaľ na to teda má človek aspoň trochu odvahu:)

sewie

pucle, ako uz vela ludi povedalo-ziadne stupidne hry..ked sa ti niekto paci tak preco sa nepozerat nanho dlhsie a naznacit mu to. vahanim sa zvycajne ochudobnujes o prilezitosti-ja som jedneho svojho frajera napriklad zbalila tak ze- tancovala som s kamoskou na podiu a porozhliadla som sa ci nie je pod podiom nejaky sympaticky muz-a tam stal-skocila som rovno pred neho a zacala s nim tancovat-odvtedy som asi 100 krat od neho pocula ake to bolo uzasne:D dalsieho chalana som zbalila pri bare-sedel tam sam, tak som si prisadla, strngla si s nim a zbytok vecera sme pretanovali spolu:) chce to proste mat trosku "gule":)

kafe

arman, neviem čo sa stalo. Mala som jednu (slovom jednu:) blbú skúsenosť, kedy mi chlapík zo dňa na deň prestal písať. Videli sme sa/stretli a po 3 týždňoch to uťal. Potom som 2x napísala chlapom čo ma zaujali (NEbola to zoznamka) a ani jeden sa neozval (jeden bol kámoškin známy). Či už nepoužívajú konkrétnu schránku, alebo je tam nejaký technický problém, neviem. Nie som príťažlivá pre chlapov a ani ma to netrápi. Netúžim si prejsť 10-timi vzťahmi, ja si počkám na "toho môjho".

Adam, nepotrebujem niečo riešiť, rada by som ťa videla naživo zaživa. A mi nehovor, že nevieš odkiaľ som! Si fakt hrozne nevšímavý.