Kedy ste prisli o panectvo?

Joo

pan debil ,neboj nenahlasim ta adminom ,lebo tvoje komentare chapem a ani sa ti necudujem ,ze reagujes po svojom .... ty to aspon ponimas ironicky no su tu "cvoci" co sa udieraju do hrude a za kazdu cenu si presadzuju svoj nazor ,alebo trulkovia co sem "plesnu" blbu temu, len aby tu po nich nieco ostalo ..... co tak google ,mile deti

pan debil

Mamka ma bijava az okolo obeda metlou. Je to bolestive, ale ja si to uzivam. Chuderka uz ma sedemdesiat, ale silu ma jako medved. Ked mi jednu treskne, hned sa citim lepsie. Aj pan doktor povedali, ze to skoci spat, ale ze to treba pravidelne robit.
Nadavat mi mozes, ale pozor na admina, aby ta niekto nenahlasil. Ludia su zli a zavistlivi.

pan debil

Moja mamka mi povedali, ze mi zozenu dievca, aby mi mal kto navarit. Boze, co ja budem robit so zenou v posteli? Vsak ja ani slovo pohlavari nemozem pocut a uz som vzruseny.

pan debil

DObre, tak sa budem. Ja mam este len patdesiat, ale za to moji rodicia maju uz okolo sedemdesiatky. Mamka bude mat v sobotu narodky, tak idu do Tatier, ale mna nevezmu. Co si mam uvarit? Ja som rad, ze ich mam, aspon ma ma kto smrti dochovat.

pan debil

Chapem, ale nie pokojne mi povedz, ze som debil, ved aj som, co na tom. Otecko a mamka mi vraveli, ze mi kupia na narodky auticko na dialkove ovladanie, ale narodky mam az koncom roka. Mam sa tesit?